Szeptem

Becca Fitzpatrick Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Szeptem (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Hush Hush
Szeptem (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Paweł Łopatka
fitzpatrick szeptem ebook

Czytadło, które wygląda na napisane przez nastolatkę. Nie mogę jednak odmówić sobie przyjemności czytania takich bzdur. Książka jest naiwna i niewiele różni się od wattpada ale aby się sponiewierać psychicznie głupotami jest idealna. Jeśli chcecie przerwy od cięższych lektur to szczerze polecam.

W książce "Szeptem" Nora Grey z pozoru normalna dziewczyna, wiedzie spokojne życie. Chodzi do szkoły, ma swoją najlepszą koleżankę Vee, która wspiera ją we wszystkim. Do czasu, aż na lekcji biologi nauczyciel postanawia posadzić ją z tajemniczym Patchem. Od tej pory zaczynają dziać się tajemnicze rzeczy, których dziewczyna nie potrafi w żaden sposób wyjaśnić. Coś ją wręcz...

33 tysiące czytelników... Tyleż opinii, myślę - świetna literatura. Nie patrzę już na to, czy powieści są młodzieżowe czy nie. Odkąd uczę w podstawówce i naczytałam się lektur widzę doskonale, że typ odbiorcy nie znaczy, że nie ma głębokich treści, wręcz odwrotnie. Przecież w anime 12letni bohaterowie też nie sprawiają, że treść jest dziecinna. Tego zaś "dzieła"...

Jak dła nastolatka książka była dziełem sztuk. Z biegiem lat, gdy chce odświeżyć nie potrafię w ogóle się w nią "wbić", nie leży mi.

Jestem świeżo po lekturze tej książki i muszę przyznać, że jest naprawdę dobra.
Od razu mówię: początek nie wciągnie każdego. Mnie osobiście trochę znudził, trochę zniechęcił, a trochę zaintrygował - i ostatnie uczucie towarzyszyło mi już do końca całej książki. A, właśnie, koniec - zdradzę tylko, że wywoła uczucia tysiąc razy mocniejsze od reszty książki.

Mamy tu...

Jest to jedna z tych książek, które bardzo szybko i łatwo się czyta - mi samej zajęła ona jeden wieczór. Wątek miłosny był w momentach śmieszny, ale dobrze się bawiłam czytając ją. Polecam ją osobom, które lubią fantasy z wątkami miłosnymi.

Jedna z moich ulubionych książek fantasy. Wraz z wplątaniem wątku miłosnego podbiła moje serce. Zarówno sama historia jak i styl pisania autorki sprawił, że książkę czytało się naprawdę szybko. Zdecydowanie zachęcam do sięgnięcia! :)

Bardzo polecam!

Naprawdę ciekawa książka. Przyjemna, lekka i szybko się ją czyta. Jest to pozycja, którą można czytać wiele razy, wracać do niej po pewnym czasie i z pewnością nigdy się ona nie znudzi.
Jestem przyzwyczajona do bardziej opisowych i szczegółowych treści, lecz ta zaskoczyła mnie w pozytywny sposób i wywołała wiele dobrych emocji.
Polecam i oczywiście lecę czytać następną...

Dotychczasowe 16-letnie życie Nory można rzec było zwyczajne, do czasu aż pewnego dnia na lekcji biologii jej kolegą w ławce został niesamowicie tajemniczy Patch. Kolejno w jej życiu zaczęły się wysadzać niezrozumiałe dla niej sytuacje. „Szeptem” to książka o której słyszałam i gdzieś w dalekich zakamarkach mojego umysłu siedziała. Ostatnio przewinęła się w czytanej przeze...

25 938
    7 511