Patronat LC
2014-11-05
Mariusz Gądek
młodzieżowa góry morderstwo zaufanie strach romans miłość

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Śledztwo nad przepaścią – wersja młodzieżowa

73 Link do recenzji

Kolejna propozycja autorki , obok której nie można przejść obojętnie . Genialnie napisana. Wciąga od samego początku, nie można się oderwać . Akcja goni akcję. Nic co oczywiste , oczywistym nie jest..Miłość, przygoda, zbrodnia to coś co kręci mnie najbardziej. Uwielbiam i oczywiście polecam :)

Książka jest nudna i do tego totalnie głupia. Absurd goni absurd. 1 gwiazdka to i tak za wysoka ocena.
Ludzie za co ta ocena prawie 8?

O kurcze... od czego tu zacząć?
Książkę kupiłam przez moje zamiłowanie do twórczości Becci Fitzpatrick. Tematyka pozornie w ogóle nie moja - góry, śnieg, brr... Tak myślałam, aż do pierwszej strony powieści. Okazuje się, że wyprawa głównej bohaterki nie przypomina morderczej wyprawy na Mount Everest. I chwała, bo przez coś takiego mogłabym nie przebrnąć.
Jak wspomniałam...

Teraz gdy czasu mamy więcej bardziej się docenia książki i czas im poświęcony. Po pandemii na pewno będę więcej czasu przeznaczać książką

Dla mnie bomba! Już pd dawna żadna książka nie wciagła mnie na tyle, żeby czytać do 4 w nocy. Mega thriller. Akcja dzieje się w górach, młode dziewczyny utknęły autem na drodze podczas śnieżycy no i zaczyna się walka o życie.... dosłownie i w przenośni... Kto wywalczy życie, kto miłość, a kto tego nie przeżyje? Musicie to przeczytać!!!

Książka jest dobra. Po prostu dobra, nic ponadto.
Opisy w książce jak dla mnie za długie, męczą czytelnika. Brak napięcia, zwrotów akcji czegokolwiek zaskakującego. Osobiście już w połowie książki(dosłownie bo koło 180-200 strony) wiedziałam kto jest mordercą, chociaż miałam nadzieję, że coś mnie jeszcze zaskoczy to jednak tak nie było. Uważam, że sam pomysł na książkę był...

Najlepsza książka z motywem syndromu Sztokholmskiego. Zakochałam się w Masonie/Judzie :-)

Doskonały kryminał z miłością w tle. Czyta się lekko i przyjemnie. Naprawdę warto przeczytać.

Ten tytuł mijałam w bibliotece bez większego zainteresowania gdyż opis najzwyczajniej w świecie mnie nie zachęcił. No, ale pewnego razu powiedziała „dobra biorę”.

Pamiętam, że po około 2/3 całości miałam ochotę ja porzucić; niby było ciekawie niby nie. Jednak kilka stron dalej akcja w końcu nabrała szaleńczego tempa.
Książka jest niezaprzeczalnie dobra. Opisy krajobrazów...

Książka po prostu jakoś mnie uwiodła, jest w niej coś wyjątkowego, co sprawia, że człowiek po prostu ją czyta, czyta, czyta i nie może przestać. Pomimo gęsiej skórki, nie mogłam się oderwać choć na chwilę znad tej opowieści utrzymanej w klimacie górskiej zimy.
Świetna książka dla młozieży szukającej jakiejś opowieści z dreszczykiem, nie opierającej się na fantastyce,...

Dyskusje

5 707