Patronat LC
kryminał, sensacja, thriller
Mariusz Gądek
młodzieżowa góry morderstwo zaufanie strach romans miłość

Oficjalne recenzje i

Śledztwo nad przepaścią – wersja młodzieżowa

[ 74 ] Link do recenzji

Zdecydowanie polecam młodym czytelniczkom, nie jest to na pewno thriller, a zgrabnie skonstruowany romans z elementami kryminału, bo dzieje się się tam naprawdę dużo. Nagłe zwroty akcji czasem nieprawdopodobne, wahania bohaterki którego niesamowicie pięknego chłopaka winna obdarzyć uczuciem. Polecam tez na wakacyjną lekką lekturę, na pewno nie zestresujecie się podczas...

Wspaniała, zmiotła mnie z powierzchni Ziemi!

Świetna historia o dziewczynie walczącej o przetrwanie, w której siłę nie wierzy nikt poza nią samą, a która wśród problemów odnajduje samą siebie i swoją miłość. Black Ice trzyma w napięciu i mimo, że niektóre wątki są do przewidzenia, i tak w pewnym sensie zaskakują.

Wybrałam tę książkę jako przerywnik w tematach, w których ostatnio siedziałam.
Oczekiwałam lekkiej rozrywki, z motywem zimy. W tym aspekcie spełniły się moje oczekiwania.
Jeśli chodzi o rozczarowania, to książka jest źle zaklasyfikowana. Do thrillera jej zdecydowanie za daleko. Wątek kryminalny istnieje, ale bez szkody dla całości mogłoby go nie być.
Wrzuciłabym ją do...

Niesamowicie wciągająca książka. "Nie daj się zwieść pozorom"- wiesz o tym, a i tak przepadłeś ;) nie będziesz w stanie się oderwać!
Autorka "Szeptem" zaskoczyła i ponownie zachwyciła mnie swoją twórczością. Gorąco polecam.

Na samym początku podchodziłam nieco sceptycznie do książki, spodziewając się typowej młodzieżówki z romansem na stronie głównej. Trochę się pomyliłam, choć owszem, występuje tu romans, to nie jest on nachalny i nie stanowi głównego wątku książki. Pojawia się stosunkowo później i raczej jest traktowany jako motor napędzający działania jednej z bohaterek (absolutnie nie...

Ależ się zawiodłam na tej książce. Nie wiem co mną kierowało i mówiło: „Eliza musisz mieć i przeczytać”🤔

Oj, chyba za stara jestem na tego typu książki 😬 Główna bohaterka, 18-letnia Britt, bardzo mnie irytowała (jej dziecinne przemyślenia oraz zachowania). Fabuła mocno oderwana od rzeczywistości (np. błądzenie po lesie nocą w śnieżycy i odnajdywanie ustalonych miejsc po...

Od początku czułem, że w tym kryminale będzie spory wątek romantyczny. Szkoda tylko, że całościowo jest to właśnie bardziej romans z elementami kryminału niż kryminał z elementami romansu.
Główna historia kryminalna jest ciekawa, choć szkoda, że strasznie przewidywalna. Bez większych problemów w połowie książki można sobie dopowiedzieć kto jest kim w tej historii.
Co do...

to już kolejna bestsellerowa książka autorki serii szeptem. uwielbiam jej książki, czytałam wszystkie i wszystkie są świetne, ta nie jest wyjątkiem
goraco polecam ; )

Przeczytałam Black Ice jednym tchem. Zdecydowałam się na tą pozycję ze względu na serię Szeptem tej autorki, którą byłam zachwycona. Nie zawiodłam się. Jeśli szukasz pozycji w kategorii Young Adult z nutką dreszczyku to trafiłaś idealnie ;). Postacie świetnie wykreowane, wartka akcja, a wspomnienia bohaterki pojawiające się dość często w mojej ocenie są bardzo dobrym...

Dyskusje

5 841