Black Ice

2014-11-05
Data 1. wydania:
2014-10-07
Mariusz Gądek
młodzieżowa góry morderstwo zaufanie strach romans miłość

Oficjalne recenzje i

Śledztwo nad przepaścią – wersja młodzieżowa

Link do recenzji

2778 257 90

Black Ice jest naprawdę przyjemną książką. Wciągnęła mnie na tyle, że zdołałam przeczytać ją w 3 dni. Autorka bardzo dobrze wie jak uchwycić uwagę czytelnika oraz wzbudzić intrygę, pomimo... tego, że większość rzeczy da się przewidzieć. Rozwiązanie całej powieści niezbyt mnie zaskoczyło, a wręcz powiedziałabym, iż jest odrobinę naciągana dla większego efektu. Chociaż to...

O kurcze. No takie połączenia to ja bardzo lubię. Pierwsza książka tej autorki i jakie mile zaskoczenie

Książka dla nastolatek :). Przy Kingu, Nesbo .. naprawdę dramat!

Wielkie zaskoczenie po poprzednich książkach Fitzpatrick

Genialna, jednym słowem. Mnóstwo zwrotów akcji i tajemnicy w tle. Psychologicznie jest fantastyczna! Pozostawia lekki niedosyt, a nie opuszcza głowy przez kolejny tydzień. Godna polecenia książka, która pokazuje do czego jesteśmy wstanie się posunąć w sytuacjach zagrożenia.

Chociaż nie jest to mój ulubiony typ literatury, bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Książka ma swój klimat, momentami trzyma w napięciu i szybko się ją czyta.
Myślę, że spokojnie można polecić!

Fitzpatrick zdobyła moje serce serią "Szeptem". Biorąc do ręki tę książkę, również się nie zawiodłam! Jest świetna sceneria, są dobrze wykreowani bohaterowie, niebanalna fabuła, która trzyma w napięciu i moment zaskoczenia!

Niespodziewany obrot zdarzeń. Polecam

Niestety od początku spodziewałam się kto może być zabójcą, ale i tak się nie zawiodłam i nie była aż tak oczywista jak myślałam. Bardzo mi się podobała!

Okej to kolejny raz, kiedy udowadniam, że bliżej mi do wariatki niż normalnej osoby, ale dla wszystkich zainteresowanych: postarajcie się po prostu przywyknąć. Co sądzę o tej książce? Otóż jest przyjemna. Wątek kryminalny, który tu występuje zapewne miał wywołać u mnie poczucie grozy bądź strachu. No cóż tak się jednak nie stało, ale mimo wszystko robi on dobrą robotę....

6 074
    4 369