Niebezpieczne kłamstwa

Inne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Kłamstwa w upale

25 Link do recenzji

Nie pamiętam zbytnio o czym była, ale pamiętam, że dobrze się bawiłam podczas czytania. Dobry przerywnik pomiędzy bardziej zajmującymi książkami.

Bardzo fajna i w sumie lekka książka. Trochę romantyczna, ale nieprzesadzona. Fajnie stworzeni bohaterowie i ich historie. Ciekawie rozwija się główny wątek i na szczęście jego zakończenie nie jest oczywiste.
Atmosfera książki i przedstawione miejsca na długo pozostają w pamięci.

Trzyma w napięciu, chociaż widać tutaj kilka schematów. Czasami przewidywalna, czasami zupełnie spodziewałbyś się czegoś innego. Dobra książka na odpoczynek od „cięższej” lektury.

Książka na początku nie wydała mi się zbyt interesująca, ale z biegiem czasu się rozkręciła. Relacja Stelli i Cheta była urocza, a momenty ich zbliżeń bardzo gorące. Ciekawie jest poprowadzona ta historia, gdyż do samego końca nie wiemy co jest prawdą. Bardzo mile spędziłam czas przy tej lekturce, także polecam :)

Wszystko w życiu Stelli Gordon jest kłamstwem.
Jako świadek koronny w sprawie morderstwa, otrzymuje nową tożsamość, nowe życie i nowego opiekuna.
Codziennie towarzyszą jej stach, niepewność, oraz tęsknota za chłopakiem i dawnym życiem.
Nawiązanie bliskiej relacji z Chetem pozwala dziewczynie przetrwać ten trudny czas, ale jednocześnie komplikuje jej plany.
Kłamstwo to...

Wróciłam do książki po paru latach, przeczytałam ją pierwszy raz jako nastolatka. Gdyby nie fakt, że jest to młodzieżówka miałabym jakieś "ale", bo brakowało mi akcji. Jednak przyjemnie było wrócić do czegoś lżejszego i z morałem. Książkę czytało się szybko i przyjemnie tak jak za pierszym razem. Polecam

Całkiem przyjemna, można szybko przeczytać

Szybko i lekko. Strasznie sztampowi główni bahetrzy. Ona strasznie irytująca, on strasznie cudowny i zakochany po uszy. Nic nowego, ale też nic męczącego.

Na półkach: , , , ,

Niebezpieczne kłamstwa to moje drugie podejście do twórczości autorki. Nie jest to nic wielkiego, raczej czasoumilacz. Czytało się przyjemnie.

Szczegółowa recenzja znajduje się pod adresem: https://worldbysabina.blogspot.com/2020/02/recenzja-niebezpieczne-kamstwa-becca.html

Sympatyczna obyczajówka młodzieżowa z elementami sensacji.

Dyskusje

3 762