Niebezpieczne kłamstwa

Inne

Oficjalne recenzje i

Kłamstwa w upale

[ 26 ] Link do recenzji

Lekka powieść, fajnie się czyta ale bez większego szału.

Becca kolejny raz mnie nie zawiodła i świetnie mi się czytało tą książkę. Bardzo podobał mi się jej klimat.

Książki Fitzpatrick pochłaniam w ekspresowym tempie i ta nie nie należała do wyjątków. Wciągająca historia, duża ilość akcji i kolejna męska postać, która sprawia, że łapię się za głowę i pytam "gdzie są tacy faceci???". Polecam, jeśli ktoś szuka lekkiej lektury!

nie mam coś ostatnio szczęścia do książek. Kolejna wysoko oceniona przez innych, a jak dla mnie nic specjalnego. Nie wiem o czym tak na prawdę to było. Jaki był jej sens? Historia miała opowiadać o dziewczynie objętej programem ochrony świadków. No i była., ale to byłby jedyny interesujący fakt o Stelli. Reszta to opisy jej nudnego życia w Nebrasce. Nic się tam nie dzieje....

Miła, przyjemna i lekka. Nie oczekiwałam wiele po książce typowo skierowanej do nastolatek lub młodych dorosłych. Jednak bawiłam się dobrze podczas czytania, historia może i nie jest wybitna, ale dzięki temu, że zdążyłam polubić jej bohaterów będę ją miło wspominać.

No powiem szczerze nie spodziewałam się po tej książce nic specjalnego a tu jednak bardzo przyjemne i wciągające czytadelko.Troszke przypominało mi książkę Nory Roberts ,, Świadek" ale to nie odbierało uroku tej książce:).Typowa historia miłosna z wątkiem kryminalnym oraz wpleciony w to wszystko bunt nastolatki.Na łamach książki wręcz patrzymy na dojrzewanie głównej...

"Niebezpieczne kłamstwa" to świetnie napisana książka, która, z pewnością, znajdzie wielu wielbicieli. Autorka ma bardzo lekkie pióro, a jej książki czyta się znakomicie. Są przy tym naturalne i realne, poruszają problemy, które zainteresują zarówno młodych jak i starszych ludzi. Fabuła książki jest intrygująca i tajemniczą, znajdzie się tutaj miłość, przyjaźń, problemy z...

Nie pamiętam zbytnio o czym była, ale pamiętam, że dobrze się bawiłam podczas czytania. Dobry przerywnik pomiędzy bardziej zajmującymi książkami.

Bardzo fajna i w sumie lekka książka. Trochę romantyczna, ale nieprzesadzona. Fajnie stworzeni bohaterowie i ich historie. Ciekawie rozwija się główny wątek i na szczęście jego zakończenie nie jest oczywiste.
Atmosfera książki i przedstawione miejsca na długo pozostają w pamięci.

Trzyma w napięciu, chociaż widać tutaj kilka schematów. Czasami przewidywalna, czasami zupełnie spodziewałbyś się czegoś innego. Dobra książka na odpoczynek od „cięższej” lektury.

Dyskusje

3 824