Niebezpieczne kłamstwa

Mariusz Gądek
Inne

Okładka książki Never Never Tarryn Fisher, Colleen Hoover
Ocena 7,3
Never Never Tarryn Fisher, Coll...

Oficjalne recenzje i

Kłamstwa w upale

Link do recenzji

25 3 1

Niezła,chociaż z kryminałem niewiele ma wspólnego,aczkolwiek czyta się szybko i ciekawie ,tyle ,że nie jest to książka która jakoś szczególnie wryje się w pamięć.

Książkę czytałam już jakiś czas temu, jednak mimo to muszę przyznać, iż zapadła mi w pamięć. Była dość wciągająca i ciekawie napisana, do tej pory dobrze ją wspominam.

Stella musiała skłamać w dobrej wierze.Musiała uciekać ,przed bandytą.Schowała się u ciotki.I tam poznała Chata .I to jest wciągająca książka. Choć się wydaje monotonna. Dziewczyna,ale siedzi na werendzie.Ale jedzie pikapem.Dla mnie obrazy te są plastyczne.I bardzo mi się podobały opisy. Jest to mało straszna powieść. Ale miła .

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dobrze napisana i wciągająca historia. Polecam jako coś luźnego do czytania.

Dobrze napisana i wciągająca historia. Polecam jako coś luźnego do czytania.

Po ocenach i opiniach spodziewałem się dobrego kryminału, co sugeruje również tytuł i okładka. Niestety dostałem słabe romansidło z minimalną ilością kryminału. Historia jest bardzo drętwa i sztuczna, dialogi bardzo nienaturalne. Książka raczej obyczajowa o niczym konkretnym.

Bohaterka objęta programem ochrony świadków, która rozpoczyna nowe życie, ukrywając swoją prawdziwą tożsamość! Ależ ten opis mnie zaintrygował. Hm, tylko, że poza tym ciekawym opisem fabuła książki w głównej mierze skupia się na tym jak Stella spędza wakacje oraz poznaje miłego chłopaka. I nie mówię, że to źle, bo bardzo szybko mi się ją czytało, ale nie była do końca tym czego się spodziewałam. Niebezpieczeństwo, przed którym ostrzega nas tytuł, pojawia się dopiero pod koniec i – przynajmniej w moim przypadku – nie wywołało u mnie wielu emocji. Książka była szybka, lekka, przyjemna, ale nie zostanie ze mną na dłużej.

Książka typowo młodzieżowa. Trochę kryminału, trochę romansu, jest i plot twist. Nieco naciągana momentami, a zakończenie dość niewiarygodne.

Ogólnie jak najbardziej na plus.

Ogólnie jak najbardziej na plus.

Kolejna książka tej autorki która mną wstrząsnęła. Akcja prąca do przodu niczym rwąca rzeka. Naprawdę niesamowita książka, która nie opuści moich myśli przez najbliższe dni.

Jedna z książek,której zakończenia się spodziewałam,ale nadal utrzymała poziom

Jedna z książek,której zakończenia się spodziewałam,ale nadal utrzymała poziom