Finale

Becca Fitzpatrick Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Szeptem (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
2012-11-07
fantastyka, fantasy, science fiction
2012-11-07
Maria Borzobohata-Sawicka
szeptem nora patch upadłe anioły miłość nefilim

Jest to ostatni tom serii którą kochałam od początku. Jest to jednak idealne zakończenie. W czasie czytania tej części jak i zarówno całej serii targało mną wiele emocji. Od szerokiego uśmiechu po łzy rozpaczy. Zdecydowanie polecam każdemu!

książka ciekawa. Muszę przyzanć że jak na ostatnią w tomie dalej przyciągała mnie treścią. Tajemnice wychodzą na jaw,wszystko się ładnie klaruje, ale nie brakuje zwrotów akcji, które szokują. Koniec mnie bardzo uszczęśliwił a dlaczego nie odpowiem, gdyż warto przeczytać całą serię aby dojść do tego momentu i zrozumieć :)

Koniec.
Skończyłam czytać ostatni tom serii "Szeptem". Jak się czuję? Zaskoczona? Nie, to za mało! Jestem zszokowana! Przez pół książki w mojej głowie rodziły się najróżniejsze pomysły, zaufałam niewłaściwym bohaterom, a ostatecznie usiadłam prosto i zaczęłam czytać dalej. Było już tylko lepiej, CORAZ lepiej 😍

Był taki moment, gdy zwątpiłam, bo sytuacja zrobiła się...

Ostatni tom serii wypadł zdecydowanie najlepiej i cieszę się z tego ponieważ już się bałam tego, że autorka jednak polegnie a tu miłe zaskoczenie.
Akcja ciekawie się potoczyła i nie było nudno do tego relacja Nory i Patcha w końcu rozwinęła się i była bardzo poprawna.
Ogólnie seria na średnim poziomie zwłaszcza drugi tom był beznadziejny jednak ostatni podniósł poziom i to...

Dla mnie ta seria skończyła się za szybko

Ostatnia część serii Szeptem i według mnie najlepsza. Nora jest Nefilką i ma przejąć po swoim ojcu przywództwo nad armią Nefilów. Przysięgła, że będą walczyć z upadłymi aniołami. Norę szkoli Dante, jeden z zaufanych ojca Nory. Oj, będzie się działo. Zwłaszcza, że okazuje się, iż Dante jest niewarty zaufania. Będzie walka, miłość i szczęśliwe zakończenie. Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka bardzo dobra choć w niektórych momentach miałam wrażenie że coś podobnego już czytałam

Cykl: Szeptem był da mnie dużym odkryciem. Oczywiście nie jest to jakaś wybitna opowieść, jednak ma w sobie coś urzekającego i chce się poznać i zagłębić w losy bohaterów od pierwszej do ostatniej części. Świetnie opowiedziana historia, bardzo zżyłam się z bohaterami, którzy są bardzo dobrze wykreowani. Książka ta jak i cały cykl zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie.

Skomentuje całą serię, a mianowicie była po prostu w porządku. Przez caly czas toczyła się jakaś akcja, nie bylo nudy muszę przyznać. Całość była spójna, wszystkie wątki się łączyły. Pierwszy raz czytałam opowieść o aniołach i takich tam, ale była nawet ciekawa. Jednak czuje jakis niedosyt, sama nie wiem czego :)

Cala seria książek bardzo wciagajaca i przyjemnie sie czyta. Szkoda ze książka nie ma bardziej rozbudowanych akcji i wątków bo co sie człowiek wciągnie to juz akcja sie kończy albo przeskakujemy do kolejnego wątku.
Pozatym gorąco polecam

Dyskusje