Finale

Becca Fitzpatrick Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Szeptem (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
Szeptem (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
Maria Borzobohata-Sawicka
szeptem nora patch upadłe anioły miłość nefilim

Przeczytałam tą książkę krótko po premierze jednak do teraz ją pamiętam mimo upływu lat. To o czymś świadczy ;)

Kontynuacja "anielskiego" spotkania, która wchodzi na nowy wyższy poziom. Epickie zakończenie fantastycznej serii. Polecam ją młodym czytelnikom, którzy na pewno zakochają się bez reszty po przeczytaniu tej książki !

-"Może nie doświadczam twojego dotyku, Noro, ale czuje miłość, jaką mnie darzysz. Ona mnie wypełnia. Jest dla mnie wszystkim "

" -A ja nadal kocham Ciebie. Nawet kiedy zachowujesz się nielogicznie, jesteś zazdrosna i uparta " .

"Finale "to czwarty juz i finałowy tom romantycznej i fantastycznej serii o miłości pomiędzy śmiertelna dziewczyna a upadłym aniołem.

Nora...

Jestem na prawdę pod wrażeniem tego, jak rozwinęły się losy bohaterów. Za sagę zabierałam się od roku 2016, wiedząc, że mogę spodziewać się wielu silnych emocji. Bardzo się cieszę, że ostatecznie sięgnęłam po nią właśnie teraz. Każda kolejna część wywierała na mnie coraz to większe emocje, od najszczerszego śmiechu, poprzez, zachwyt, niedowierzanie, po ogromny ból, smutek i...

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki/a: 8/10
Okładka: 7/10
Kreatywność:7/10

Nie będę się rozpisywać bo tego było by za dużo. Ta książka jest cudownym zakończenia serii hush hush. Jeśli ktoś lubi tematy aniołów wątki miłosne i walkę dobra ze złem to jest to idealna książka.
Polecam z całego serca bo cała serię przeczytałam zaledwie w tydzień.

Jest to ostatni tom serii którą kochałam od początku. Jest to jednak idealne zakończenie. W czasie czytania tej części jak i zarówno całej serii targało mną wiele emocji. Od szerokiego uśmiechu po łzy rozpaczy. Zdecydowanie polecam każdemu!

książka ciekawa. Muszę przyzanć że jak na ostatnią w tomie dalej przyciągała mnie treścią. Tajemnice wychodzą na jaw,wszystko się ładnie klaruje, ale nie brakuje zwrotów akcji, które szokują. Koniec mnie bardzo uszczęśliwił a dlaczego nie odpowiem, gdyż warto przeczytać całą serię aby dojść do tego momentu i zrozumieć :)

Koniec.
Skończyłam czytać ostatni tom serii "Szeptem". Jak się czuję? Zaskoczona? Nie, to za mało! Jestem zszokowana! Przez pół książki w mojej głowie rodziły się najróżniejsze pomysły, zaufałam niewłaściwym bohaterom, a ostatecznie usiadłam prosto i zaczęłam czytać dalej. Było już tylko lepiej, CORAZ lepiej 😍

Był taki moment, gdy zwątpiłam, bo sytuacja zrobiła się...

Ostatni tom serii wypadł zdecydowanie najlepiej i cieszę się z tego ponieważ już się bałam tego, że autorka jednak polegnie a tu miłe zaskoczenie.
Akcja ciekawie się potoczyła i nie było nudno do tego relacja Nory i Patcha w końcu rozwinęła się i była bardzo poprawna.
Ogólnie seria na średnim poziomie zwłaszcza drugi tom był beznadziejny jednak ostatni podniósł poziom i to...

Dla mnie ta seria skończyła się za szybko

Dyskusje

12 353