Center Mass

Okładka książki Center Mass Lani Lynn Vale
Okładka książki Center Mass
Lani Lynn Vale Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Code 11-KPD SWAT (tom 1) Seria: Code 11-KPD SWAT #1 literatura obyczajowa, romans
Code 11-KPD SWAT (tom 1)
Code 11-KPD SWAT #1
Center Mass
Kindle Edition
2015-05-01
2015-05-01
romns

Nie dobrnęłam do końca. Spodobał mi się pomysł książki, a może w końcu coś innego niż mafiozi ciągle czy coś podobnego, ale panowie z SWAT. A tu się okazuje, że książka z rozdziału na rozdział jest coraz bardziej chaotyczna, dałam radę przeczytać 100 stron, choć z wielkim bólem, bo bohaterowie tak naprawdę nie zainteresowali mnie sobą, a na pewno nie swoimi charakterami. Mam wrażenie, że pisała tę książkę czternastolatka o wybujałej wyobraźni romansu między trzydziestolatkami. Albo trafiłam na tak beznadziejne tłumaczenie. Nie wiem, ale na pewno nie sięgnę drugi raz do tej książki.

Gorący tatuś pracujący w Swat ❤️ Poproszę dokładkę na śniadanie, obiad i kolację 😁 Polecam 😍

Policjanci, przestępcy, tatuaże, zespół SWAT, rodzina, napięcie, dzieci, niebezpieczeństwo, samotni rodzice, czy wspomniałam o seksownych, sarkastycznych, policjantach?:)

2056

Lekko i przyjemnie się czyta. Romans z wątkiem kryminalnym:))

Lekko i przyjemnie się czyta. Romans z wątkiem kryminalnym:))

Liczyłam że będzie to lepsza historia. Fakt czytałam gorsze, a w tej historii przede wszystkim przeszkadzało mi to, że jest napisana bardzo chaotycznie. Niekiedy kończył się rozdział, a w następnym nie było żadnego nawiązania do poprzedniego, drażnił mnie ten brak ciągłości.
No ale chyba zrobię drugie podejście i przeczytam historię Nico, który nawiasem mówiąc spodobał mi się bardziej niż Luke.

Na półkach: , , , , , , ,

Przy wyborze tej książki pokierowałam się wysoką oceną na portalu goodreads - 4.19, niestety nie zajrzałam na LC, bo wtedy spodziewałabym się, że czeka mnie rozczarowanie.

Luke Roberts to były Marines, obecnie policjant i członek SWAT. Ma córkę Katy, którą kocha całym sercem.
Reese Dothery jest szkolną pielęgniarką, ma córkę Rowen.
Spotykają się w szkole, gdy Katy zostaje ukąszona przez pszczołę. To ich początek.

Chciałam przeczytać wciągającą, gorącą książkę. A dostałam coś całkowicie nijakiego.
Bohaterowie mnie nie przekonali, historia jest często bardzo naciągana, a ich zachowania mijające się z logiką.
Cała ta historia jest dla mnie przerysowana, na siłę przeładowana i sztuczna.
Padłam w momencie, gdy Reese (UWAGA SPOILER)
Po tygodniach mieszkania u Luka i jeszcze dłuższym okresie współżycia, mówi "Nie mogę z tobą mieszkać, bo nie chcę żyć w grzechu. I nie chcę dawać złego przykładu dziecku." - wtf?! haha, nie za późno trochę na takie teksty?

Także podsumowując - książka nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Jest strasznie przeciętna.

Reese Dothery jest szkolną pielęgniarką, ma córkę Rowen.
Spotykają się w szkole, gdy Katy zostaje...

Przewidywalna, banalna bez polotu.

Przewidywalna, banalna bez polotu.

• 2016
  • Erotyk