I wciąż ją kocham

Nicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros Seria: Wszystkie kolory miłości literatura obyczajowa, romans
Dear John
2016-03-03
Elżbieta Zychowicz
Wszystkie kolory miłości

Opinie [1 044]

Czytałam książkę 2 razy, film oglądałam przynajmniej 5 razy. Autor pisze bardzo przystępnym językiem jego książki są dla każdego od nastolatek po dojrzałe kobiety. Wymyśla przepiękne historie. Nie dziwie się, że wiele kobiet nad jego książkami wylewa łzy.

Na półkach: , , , , ,

Jedna z moich ulubionych książek, zapadła mi głęboko w serce. Wiele razy wracałam i jeszcze nie raz wrócę ❤

film i książka super

cudowna książka

Na półkach: , , , , ,

Bardzo piękna,cudna,wspaniała książka,to romantyczna opowieść o poświęceniu,miłości i rozstaniu. Styl Sparksa świetny,ładnie pisze,powiesz wciąga,wzrusza,ciekawi.

Zakochałam się. Los potrafi pokrzyżować plany, marzenia. Po 11 września 2001 zmienia się. John przedłuża pobyt w wojsku. Savannha mimo miłości do Johna decyduje na krok, który zmienia życie obydwu zakochanych ludzi.

Kocham zarowno ksiazke, jak i film! Arcydzielo!

Długo zwlekałam z przeczytaniem tej powieści lecz niepotrzebnie. Nigdy wcześniej nie miała styczności z twórczością Nicholasa Sparksa ale muszę przyznać, że ta książka mnie oczarowała pod każdym względem. Bardzo ciekawa fabuła która nie jest oklepana i nie brzmi jak większość romansów. Podoba mi się sposób w jakim utworzone są postacie i przede wszystkim sama fabuła. Dzięki...

Długo przekonywałam się do Nicholasa Sparks’a i z jeden strony żałuje ze wzięłam się w końcu za ta książkę, od 10 minut siedzę i płacze. Przepiękna historia

Po zakończeniu książki płakałam przez kilka dobrych minut. Najlepsza książka tego gatunku jaką do tej pory przeczytałam. Chciałabym napisać o niej tak wiele dobrych słów ale jednocześnie nie potrafię posklejać żadnej myśli po przeczytaniu "I wciąż ją kocham". Jeżeli macie ochotę na wzruszającą, miłosną powieść to mogę tylko polecić i zachęcić abyście przekonali się sami o...

Dyskusje

15 364