I wciąż ją kocham

literatura obyczajowa, romans
Elżbieta Zychowicz
armia wybór miłość przyjaźń

Opinie [1 046]

Co tu dużo się rozpisywać - Sparks to Sparka, ma swój niepowtarzalny styl, jego książki mają swój klimat, jedne są ciekawsze, inne trochę gorsze. Ta była tą ciekawszą. Ja wiem, że to może i nie jest jakaś wielka literatura, ale ja lubię takie chwytające za serce historie, takie żeby wzruszały i dawały nadzieję. I tu dostałam to wszystko. Jeśli ktoś lubi tego rodzaju...

Myślę, że tę historię znają wszyscy, czy to poprzez przeczytanie książki czy obejrzenie filmu. Dla mnie również nie jest to nowość, pierwszy raz czytałam I wciąż ją kocham będąc w pierwszej klasie liceum. Od tamtego czasu minęło już kilka lat i z okazji #TydzieńzRomansami postanowiłam do niej wrócić.
Sparks przedstawia nam młodego żołnierza Johna i równie młodą studentkę...

Naprawdę jest to świetna książka ! Sama historia bardzo wciągająca i niebanalna. A muszę przyznać, że po kilku pierwszych stronach odniosłam wrażenie, że będzie to kolejna ckliwa historia z happy endem i na szczęście bardzo się pomyliłam. Śledziłam losy John'a i Savannah z nieukrywaną ciekawością i byłam też zaskoczona jak życie się z nimi obeszło i jak ostatecznie...

Czytałam książkę 2 razy, film oglądałam przynajmniej 5 razy. Autor pisze bardzo przystępnym językiem jego książki są dla każdego od nastolatek po dojrzałe kobiety. Wymyśla przepiękne historie. Nie dziwie się, że wiele kobiet nad jego książkami wylewa łzy.

Na półkach: , , , , ,

Jedna z moich ulubionych książek, zapadła mi głęboko w serce. Wiele razy wracałam i jeszcze nie raz wrócę ❤

film i książka super

cudowna książka

Na półkach: , , , , ,

Bardzo piękna,cudna,wspaniała książka,to romantyczna opowieść o poświęceniu,miłości i rozstaniu. Styl Sparksa świetny,ładnie pisze,powiesz wciąga,wzrusza,ciekawi.

Zakochałam się. Los potrafi pokrzyżować plany, marzenia. Po 11 września 2001 zmienia się. John przedłuża pobyt w wojsku. Savannha mimo miłości do Johna decyduje na krok, który zmienia życie obydwu zakochanych ludzi.

Kocham zarowno ksiazke, jak i film! Arcydzielo!

Dyskusje

15 426