Intruz

Stephenie Meyer Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Intruz (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
The Host
Łukasz Witczak
intruz przyszłość dusze
16661 ocen 1912 opinii

Opinie [1 912]

Uwielbiam temat postapokaliptycznego świata i zawsze wyszukuję filmy i seriale w tej tematyce, a ostatnio też książki no i mam słabość do sagi Zmierzch, wiec nie mogłam nie przeczytać następnej książki Meyer.
Bardzo ciekawy świat stworzony przez autorkę, ciekawe postaci.
Momentami tylko mi się dłużyła, myślę ze mogłaby mniej stron. Ale i tak polecam!

Bardzo ciekawy świat stworzony przez autorkę, ciekawe postaci.

Bardzo ciekawa pozycja SF, chociaż z dużą dawką prozy kobiecej.

Czytałam chyba że cztery razy jak nie więcej i za każdym razem podoba mi się tak samo. Polecam gorąco kazdemu

Najazd obcych pokazany ze strony najeźdźców? Jestem totalnie za!

Po prosty przyjemnie i ciekawie mi się czytało.

Jest to książka o tematyce fantastycznej, czyli mojej ulubionej. Opowiada o losach człowieka - Melanie, i duszy - Wagabundy. Wagabunda zostaje wszczepiona do ciała dziewczyny. Na początku Wanda (czyli Wagabunda) chce pozbyć się Melanie ze swojego umysłu. Lecz po jakimś czasie Dusza zaczyna tęsknić za rodziną Mel, gdyż ta obsypuje ją swoimi wspomnieniami. Wanda pokochala ich...

Mam mieszane zdanie o tej książce. Z jednej strony dystopia przedstawiona w powieści spodobała mi się i nawet budziła u mnie lekki niepokój, co jest ewidentnym plusem. Lecz z drugiej strony czytało mi się tą książkę powoli i mozolnie , sama nie wiem dlaczego musiałam się zmuszać, żeby po nią kolejny raz sięgnąć. Ogólne wrażenie jest dobre, ale nie świetne.

Po skończeniu tej książki mam tak wiele myśli w głowie. Skłania ona do przemyśleń na temat dobra, zła, człowieczeństwa, milosci. Cudo po prostu cudo.

WOW, po prostu WOW.
Kawał dobrej książki :) Początek jest obiecujący i ciekawy, później coś się dzieje i historia zwalnia, a nawet na moment staje. Ciężko było mi przebrnąć przez wprowadzanie do tego świata ludzi ukrytych, ale trochę samozaparcia wystarczy, bo później już dzieje się magia :) Historia daje do myślenia i nawet skłania do pewnych refleksji - przynajmniej...

Dyskusje

23 666