Intruz

Okładka książki Intruz
Stephenie Meyer Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Intruz (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2008-01-01
Łukasz Witczak
intruz przyszłość dusze

więcej Więcej

Swego czasu zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Ciekawy sposób narracji, dwie "osoby" w jednym ciele. Wciągająca! Wywołała we mnie dużo emocji. Pod koniec ryczałam jak bóbr.

2032

Jak na romansidło to było intrygujące. Niby wiadomo, że będzie happy end, ale tak nieoczywiście do tego szło - aż miło się czytało.

Bardzo fajna powieść, wyjątkowo dobrze i płynnie mi się ją czytało.

Nie typowa, opowieść fantasy z wątkiem romantycznym. Uwielbiam takie połączenia. Główna bohaterka jest inspirująca i wyjątkowa, podobnie jak inne postacie. Cała książka była dla mnie na początku jedną wielką niewiadomą, sama się dziwie, że tak bardzo podbiła moje serce. Gorąco polecam.

Delikatność i empatia wprost wylewają się z kart książki. Pasjonująca podróż po świecie wyższych uczuć, tak spokojna i zarazem pełna przeżyć. Opowieść jest po prostu inna, niewpisująca się sztywno w ramy romansu czy historii fantastycznej. Bliskie sercu postaci, ciekawy pomysł na fabułę, świetne pióro autorki wpływają na ciepły odbiór pozycji.

Trochę naiwna historia, ale bardzo przypadła mi do gustu. Moim zdaniem ta pozycja wypada dużo lepiej niż saga Zmierzch.

Książka, która zostawiła we mnie tyle emocji i druga gdzie się wzruszyłam. Naprawdę historia Kunegundy wciągnie każdego bez wyjątku.

Wróciłam do tej książki po kilku latach i tak samo jak za pierwszym razem, tak teraz wzbudziła we mnie wiele pozytywnych uczuć. Mogę nawet powiedzieć, że wciągnęła i rozemocjonowała mnie bardziej niż kiedyś. Jest to powieść, w której fani tematyki science fiction mogą znaleźć treść odpowiadającą ich zainteresowaniom. Ziemia zostaje skolonizowana przez obcych, którzy starają...

Na półkach: , , , ,

Sorry, tym razem bez spoilerów się nie obędę.
Mam nadzieję, że uda mi się wystarczająco rozpisać żeby wyrazić moje uznanie na temat tej niezwykłej książki.
Pierwszy raz miałam tę książkę w ręku w wakacje 2020. Byłam akurat na wakacjach na wsi - dokładnie tam gdzie teraz - wypożyczyłam "Intruza" z lokalnej biblioteki i przyniosłam do domu. Byłam wtedy... spójrzmy prawdzie w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mam ogromny sentyment do tej książki i płaczę podczas jej czytania za każdym razem. Jest to jedno z moich ulubionych dzieł, a nie jestem w stanie zliczyć ilości już przeczytanych przeze mnie książek. Film w oparciu o jej fabułę jest dobry, ale nie jest w stanie wzbudzić w czytelniku tyle emocji, co słowo pisane. Polecam każdemu, czytałam ją jako 13latka i czytam jako...

24 290
    8 406