I wciąż ją kocham

literatura obyczajowa, romans
Elżbieta Zychowicz
armia wybór miłość przyjaźń

Opinie [1 053]

Bardzo wzruszająca, niejednoznaczna opowieść bez klasycznego happy endu. Polecam.

Spłakałam się przy tej książce kilka razy. Bardzo smutna, poruszająca historia.

Wyciska łzy z oczu, ciekawy, niejednoznaczny portret Ameryki.

Ciekawa historia, to nie jest taki zwykły romans z happy endem. Sparks ma poczuje smaku, dlatego jego książki sprzedają się jak świeże bułeczki.

To już moja trzecia lektura tej książki, choć zupełnie inna od poprzednich.
Pozostawiam ocenę taką jaka była z szacunku dla 14/15-letniej dziewczynki która odkryła ten film dzięki swojej przyjaciółce, a później zakochała się w książce. A także dla licealistki, którą ta powieść wyciągnęła z długiej i ciężkiej przerwy czytelniczej.
Ja będąca już sporo starszą od tych dwóch...

Bardzo przyjemnie napisana choć nie miała w sobie tego efektu łał, przy którym nie można się oderwać od czytania. Już na początku wiadomo jakie będzie zakończenie więc szczerze powiedziawszy czytanie zajęło mi kilka dni.
Główny bohater bez pomysłu na życie zaciąga się do wojska. Podczas urlopu poznaje dziewczynę i szybko się w sobie zakochują. Niestety służba wzywa i musi...

Na półkach: , , , , , ,

Historia ciekawa i ładna, zapadła mi głęboko w pamięć książka, przepiękna, cudna, niezwykła i wzruszająca powieść.

Przyjemna do czytania. Łatwo i szybko da się przez nią przebrnąć.

Polecam! Dobrze napisana, historia ciekawa. Jednak jak dla mnie zbyt słodka i przewidywalna. Nie przeszkodziło mi to jednak na spędzaniu przyjemnego jesiennego popołudnia :) .

Wspaniała książka! Sama jestem w szoku, że to mówię, ale naprawdę mi się podobało.
Nie przepadam za romansami, ale to nie jest typowa książka o miłości. To uczucie między głównym bohaterem a Savannah nie jest takie krzykliwe, nie jest to jedyny sens tej książki.
"W wciąż ją kocham" opowiada o Johnie, który wstąpił do wojska, bo uważał, że to jedyne co może robić w życiu....

Dyskusje

15 615