I wciąż ją kocham

literatura obyczajowa, romans
Elżbieta Zychowicz
armia wybór miłość przyjaźń

Opinie [1 059]

Jak każda inna Sparksa, do przewidzenia, ale wciąga na tyle, że mimo że zna się typ autora, to nie chce się jej odłożyć.

Świetna książka. Szkoda tylko , że nasi głównie bohaterzy na końcu nie są razem.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Muszę to przyznać, ale akurat ta książka Pana Sparksa mi się spodobało. I tradycyjne fabuła na "jedno kopyto" jak w pozostałych książkach tego autora, ale miała w sobie coś takiego, że dobrze mi się ją czytało. Polecam

Kolejna książka Nicholasa Sparksa która podbija serca ludzi. Opowiada o chłopaku który postanowił pójść do wojska, może trochę spontanicznie ale był z tego zadowolony. Jednak pewnego dnia poznaje dziewczynę która odwraca jego życie do góry nogami. Czy John zrezygnuje z wojska ? Czy uda im się pogodzić te dwa światy?

Ten autor ma dość specyficzny styl pisania, nie każdemu...

Bardzo lubię Sparksa za jego spokój w narracji, za styl pisania, za historie i bohaterów, których stwarza.
"I wciąż ją kocham" jest historią dwojga ludzi, których połączyła piękna miłość, która jednak nie przetrwała trudnej próby rozstania.
Książka dużo lepsza od filmu.
Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uwielbiam książki tego autora.
Momentami jak dla mnie za długie opisy i spodziewałam się trochę innego zakończenia. Inne książki Sparksa jednakże bardziej mi się podobały.

Jedyna książka która mnie wzruszyła, która wycisnęła łezkę z oka, a przeczytałam ich już trochę. Dlatego jest jedną z moich ulubionych. Niebanalna historia o miłości, tęsknocie, smutku. Piękna choć smutna historia.

Bardzo wzruszająca, niejednoznaczna opowieść bez klasycznego happy endu. Polecam.

Spłakałam się przy tej książce kilka razy. Bardzo smutna, poruszająca historia.

Wyciska łzy z oczu, ciekawy, niejednoznaczny portret Ameryki.

Dyskusje

15 721