Bóg w kościołach

Bert Hellinger Wydawnictwo: Virgo nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Die Kirchen und Ihr Gott
Katarzyna Preiss-Jastrzębska
Virgo
Die Kirchen und Ihr Gott
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Katarzyna Preiss-Jastrzębska

Bardzo filozoficzne spojrzenie na kościół wg Hellingera. Dużo pytań od autora do własnego przemyślenia. Troszeczkę elementów z jego technik ustawień rodzinnych - jeśli ktoś tego nie poznał wcześniej może wydać się to w tej książce chaotyczne.

Dyskusje

• Rok 2018