Bóg w kościołach

Okładka książki Bóg w kościołach
Bert Hellinger Wydawnictwo: Virgo nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Die Kirchen und Ihr Gott
Virgo
2014-12-17
2014-12-17
Katarzyna Preiss-Jastrzębska

Dla czytelnika wychowanego w filozofii katolickim, jest pewnego rodzaju szokiem. Autor stawia tak mocne tezy, z którymi nie łatwo się jest zmierzyć. Warto sobie odpowiedzieć na te pytania, zrewidować poglądy, zderzyć je z treścią. Dla ludzi o otwartym umyśle, poszukujących odpowiedzi na pytanie: w co my faktycznie wierzymy?

Bardzo filozoficzne spojrzenie na kościół wg Hellingera. Dużo pytań od autora do własnego przemyślenia. Troszeczkę elementów z jego technik ustawień rodzinnych - jeśli ktoś tego nie poznał wcześniej może wydać się to w tej książce chaotyczne.

Bert Hellinger Bóg w kościołach Zobacz więcej