rozwińzwiń

Nowe rozważania 2. Wiedzieć dokąd

Okładka książki Nowe rozważania 2. Wiedzieć dokąd Bert Hellinger
Okładka książki Nowe rozważania 2. Wiedzieć dokąd
Bert Hellinger Wydawnictwo: Virgo nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Neue Geschichten-Zwei
przodkowie duchowość psychologia

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Ostatnie książki Hellingera wydają mi się dość trudne, nasycone treścią i mimo niewielkich gabarytów i bardzo krótkich rozdziałów czyta się je bardzo powoli. Na każdą poruszoną kwestię potrzeba czasu, by się przyswoiła i nie wszystkie byłam w stanie zrozumieć na tym etapie, na którym obecnie jestem.

• Papier

Dodaj cytat z książki Nowe rozważania 2. Wiedzieć dokąd