Do trzech razy Natalie

Olga Rudnicka Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Natalii 5 (tom 3) Seria: Klub Książki Kobiecej kryminał, sensacja, thriller
Edipresse
Natalii 5 (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Klub Książki Kobiecej

Ostatnia przygoda z Nataliami i w moim odczuciu najlepsza. Mniej wrzasków, więcej humoru.

Jeśli nie mamy w danym momencie chęci sięgać po wymagającą lekturę to jest to dobra propozycja. Lekka, zabawna, odpowiednia na niedzielny relaks

Zabawna. Z humorem. Lekko się czyta. Bardziej komedia, a wątki kryminalne z lekkim przymrużeniem oka. Ale dobrze się czyta w niedzielny czas.

Nie dałam rady jej przeczytać do końca. Nudna.

Książka idealna na poprawę humoru. Z Nataliami nudzić się nie można. Tym razem bardziej komedia niż kryminał. Trochę żal się rozstawać z siostrami Sucharskimi.

Co zrobić, lubię styl Rudnickiej. A do Natalii mam wyjątkową słabość. Uwielbiam te wariatki! To książka przy której zawsze się uśmieje, a i sama fabuła jest interesująca i wciąga jak zawsze.

Natalie uwielbiam i bardzo żałuję, że to koniec. Chociaż z drugiej strony trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć dość ;) Gratuluję autorce.

super polecam

Autorka nie zawiodła, ale dużo mniej mocnych 'scen' niż w pierwszej części. Pytanie do fanów autorki, czy w którejś z jej książek jest bardziej rozwinięty wątek miłosny?

Trzecia część to moim zdaniem bardzo dobra podejście do karykatury feminizmu. Bohaterki i ich damsko męskie przygody bardzo pięknie i z poczuciem humoru tak bardzo przekoloryzowują poczynania kobiet, tak bardzo pokazują absurdy feminizmu, że sam bym tego lepiej nie wymyślił.

Pytanie tylko czy autorka w serii o Nataliach specjalnie przekoloryzowała feminizm czy myślenie...

1 690
  • 2015