Do trzech razy Natalie

Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Natalii 5 (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
2017-02-03
2015-01-20
Prószyński i S-ka
powieść polska ciało ofiara morderstwo
Natalii 5 (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
2017-02-03
powieść polska ciało ofiara morderstwo

To już trzecie i ostatnie spotkanie z siostrami Sucharskimi. Książka jest łatwa, lekka i przyjemna, można się przy niej zrelaksować i uśmiechnąć. Watek kryminalny nie najgorszy, ale wiadomo od razu co się dzieje. Jednym słowem, jak ktoś wie po co sięga to się nie zawiedzie.

Słabsza od poprzednich, zdecydowanie. Ani kryminału, ani humoru za wiele... Poza tym nagle dzieci stały się bliźniakami, choć początkowo był między nimi prawie rok różnicy - duży błąd, jeśli pisarz nie pamięta tak ważnych informacji. Nie jest najgorsza, ale nudniejsza.

Bolg Naty bezcenny ( w szcególności kawałek o starszych osobach)

Ostatnia przygoda z Nataliami i w moim odczuciu najlepsza. Mniej wrzasków, więcej humoru.

Jeśli nie mamy w danym momencie chęci sięgać po wymagającą lekturę to jest to dobra propozycja. Lekka, zabawna, odpowiednia na niedzielny relaks

Zabawna. Z humorem. Lekko się czyta. Bardziej komedia, a wątki kryminalne z lekkim przymrużeniem oka. Ale dobrze się czyta w niedzielny czas.

Nie dałam rady jej przeczytać do końca. Nudna.

Książka idealna na poprawę humoru. Z Nataliami nudzić się nie można. Tym razem bardziej komedia niż kryminał. Trochę żal się rozstawać z siostrami Sucharskimi.

Co zrobić, lubię styl Rudnickiej. A do Natalii mam wyjątkową słabość. Uwielbiam te wariatki! To książka przy której zawsze się uśmieje, a i sama fabuła jest interesująca i wciąga jak zawsze.

Natalie uwielbiam i bardzo żałuję, że to koniec. Chociaż z drugiej strony trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć dość ;) Gratuluję autorce.

1 747
  • 2015