Do trzech razy Natalie

Patronat LC
Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Natalii 5 (tom 3) literatura piękna
Prószyński i S-ka
literatura polska Międzyzdroje morderstwo śledztwo
Natalii 5 (tom 3)
literatura piękna
literatura polska Międzyzdroje morderstwo śledztwo

Oficjalne recenzje i

Zgrabna komedia pomyłek

[ 18 ] Link do recenzji

Nie dałam rady jej przeczytać do końca. Nudna.

Książka idealna na poprawę humoru. Z Nataliami nudzić się nie można. Tym razem bardziej komedia niż kryminał. Trochę żal się rozstawać z siostrami Sucharskimi.

Co zrobić, lubię styl Rudnickiej. A do Natalii mam wyjątkową słabość. Uwielbiam te wariatki! To książka przy której zawsze się uśmieje, a i sama fabuła jest interesująca i wciąga jak zawsze.

Natalie uwielbiam i bardzo żałuję, że to koniec. Chociaż z drugiej strony trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć dość ;) Gratuluję autorce.

super polecam

Autorka nie zawiodła, ale dużo mniej mocnych 'scen' niż w pierwszej części. Pytanie do fanów autorki, czy w którejś z jej książek jest bardziej rozwinięty wątek miłosny?

Trzecia część to moim zdaniem bardzo dobra podejście do karykatury feminizmu. Bohaterki i ich damsko męskie przygody bardzo pięknie i z poczuciem humoru tak bardzo przekoloryzowują poczynania kobiet, tak bardzo pokazują absurdy feminizmu, że sam bym tego lepiej nie wymyślił.

Pytanie tylko czy autorka w serii o Nataliach specjalnie przekoloryzowała feminizm czy myślenie...

najmniej urzekająca w z serii ale i tak wciągająca i fascynująca jak zawsze.

Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że jest to najsłabsza część tej serii. Dlaczego? Po pierwsze- zabrakło tego humoru, jaki towarzyszył mi poprzednio, m.in. w arcyzabawnych dialogach. To tak, jakby nasze bohaterki ocenzurowały swoje nadzwyczaj wybuchowe charaktery i cięte języki. Drugą rzeczą jest wolniejsza akcja i mało atrakcyjne wydarzenia. Niby coś się działo,...

Ta część najmniej mi się podobała. Chyba w każdej książce tej autorki (którą czytałam) główna bohaterka albo jedna z głównych bohaterek zakochuje się w policjancie, trochę to nudne.

Dyskusje

1 671