Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 64.90 zł

Do trzech razy Natalie

Patronat LC
Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Natalii 5 (tom 3) literatura piękna
Prószyński i S-ka
literatura polska Międzyzdroje morderstwo śledztwo
Natalii 5 (tom 3)
literatura piękna
literatura polska Międzyzdroje morderstwo śledztwo

Oficjalne recenzje i

Zgrabna komedia pomyłek

Link do recenzji

Bolg Naty bezcenny ( w szcególności kawałek o starszych osobach)

Ostatnia przygoda z Nataliami i w moim odczuciu najlepsza. Mniej wrzasków, więcej humoru.

Jeśli nie mamy w danym momencie chęci sięgać po wymagającą lekturę to jest to dobra propozycja. Lekka, zabawna, odpowiednia na niedzielny relaks

Zabawna. Z humorem. Lekko się czyta. Bardziej komedia, a wątki kryminalne z lekkim przymrużeniem oka. Ale dobrze się czyta w niedzielny czas.

Nie dałam rady jej przeczytać do końca. Nudna.

Książka idealna na poprawę humoru. Z Nataliami nudzić się nie można. Tym razem bardziej komedia niż kryminał. Trochę żal się rozstawać z siostrami Sucharskimi.

Co zrobić, lubię styl Rudnickiej. A do Natalii mam wyjątkową słabość. Uwielbiam te wariatki! To książka przy której zawsze się uśmieje, a i sama fabuła jest interesująca i wciąga jak zawsze.

Natalie uwielbiam i bardzo żałuję, że to koniec. Chociaż z drugiej strony trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć dość ;) Gratuluję autorce.

super polecam

Autorka nie zawiodła, ale dużo mniej mocnych 'scen' niż w pierwszej części. Pytanie do fanów autorki, czy w którejś z jej książek jest bardziej rozwinięty wątek miłosny?

1 728
  • 2015