Angelfall. Penryn i kres dni

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2015
Susan Ee Wydawnictwo: Filia Cykl: Angelfall (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Angelfall. End of Days
Jacek Konieczny
angelfall anioły penryn apokalipsa susan ee
Inne

Oficjalne recenzje i

Poruszając niebo i ziemię, można wywołać piekło

[ 20 ] Link do recenzji

Nie mogłam się oderwać od tej serii🙂
Szkoda, że nie można jej kupić (w rozsądnych cenach) bo chciałabym mieć ja u siebie na półce.

Kocham tę trylogie! Żałuję, że nie można już kupić tych książek bo chętnie bym je postawiła na półkę, a tak to trzeba się zadowolić tymi z biblioteki.

Zdecydowanie najmniej lubiana przeze mnie z całej trylogii. Czytałam każdą część dwa razy i ta nie przypadła mi do gustu. Nie wiem, chyba oczekiwałam czego innego.

Spektakularny finał bestsellerowej, a zarazem niestety mało znanej trylogii Susan Ee.

Koniec świata jest bliski! Jak zakończy się apokalipsa? Kto wygra! I kto okaże się wielkim przegranym?
Ludzie są przerażeni i aby przetrwać, są gotowi zrobić wszystko, nawet zwrócić się przeciw sobie, a anioły dobrze wykorzystują ten fakt.
Penryn nie zdaje sobie sprawy, że jako...

"Angelfall. Penryn i kres dni" to trzeci tom bestsellerowej trylogii o końcu świata. Gdy Penryn razem z Raffiem uciekają z gniazda aniołów są zmuszeni do ciągłego ukrywania się. Tym razem ich priorytetem jest znalezienie lekarza, który jest w stanie odwrócić wszystkie niepożądane zmiany i wynaturzenia, będące efektem operacji przeprowadzonych przez anioły na archaniele oraz...

Świetne zakończenie świetnej trylogii. Oczarowali mnie tam ludzie. Książka ukazuje naszą prawdziwą, odważną i heroiczną naturę.

Oddech. Tom drugi i trzeci przeczytane jednym tchem, jak pierwszy. Fenomenalnie napisana, wciągająca i poruszająca. Zakończenie - nie będę zdradzać, ale dobrze podsumowuje trylogię. Mi pozostało po tej książce/trylogii kilka refleksji. Czy szeregowy żołnierz/wojownik wie po co i dla kogo walczy? Czy to powinno mieć znaczenie? Czy "hierarchia ponad wszystko" powinna...

Uwielbiam matkę Penryn, jedna z ciekawszych postaci.

2026

Dobre zakończenie serii.

"Penryn i kres dni" to ostatnia część trylogii Angelfall. Po raz ostatni mamy szansę przeżyć losy anioła oraz jego córy cżłowieczej. Akcja książki według mnie nie zwalnia, poprowadzona została do końca tak, by czytelnik nie miał wątpliwości co do oceny sytuacji.

Tok narracji jest raczej płynny, nie odbiegał on od granic narzuconych niejako przez dwie poprzednie części....

Dyskusje

2 354