Gdybyś wiedziała

Okładka książki Gdybyś wiedziała
Mary Higgins Clark Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: W cieniu podejrzenia (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
W cieniu podejrzenia (tom 1)
I've Got You Under My Skin
Prószyński i S-ka
2015-01-15
2015-01-15
Zofia Łomnicka
Zofia Łomnicka

Okładka książki Nie jestem Twoją własnością Alafair Burke, Mary Higgins Clark
Ocena 7,1
Nie jestem Two... Alafair Burke, Mary...
Okładka książki Z każdym oddechem Alafair Burke, Mary Higgins Clark
Ocena 6,8
Z każdym oddechem Alafair Burke, Mary...
Okładka książki Zabójcza śpiąca królewna Alafair Burke, Mary Higgins Clark
Ocena 6,5
Zabójcza śpiąc... Alafair Burke, Mary...

Mary Higgins Clark jest mistrzynią suspensu i również w tym wypadku nie zawiodła moich oczekiwań. Uwielbiam jej książki, bo są lekkie, bardzo przyjemnie się je czyta i tematyka każdej z nich jest zawsze zagadkowa, tajemnicza. W każdej z książek pojawia się element prawa karnego co dodatkowo potęguje moją ciekawość 😉

Książka ogólnie rzecz biorąc dosyć ciekawa chociaż dla mnie niektóre rzeczy były nieco podkoloryzowane była to książka bardziej obyczajowa niż kryminalna
Może nie taka ambitna jak Agatha Christie ale to ciekawa lektura na nudne popołudnia

Akcja, zabojstwo, podejrzani, pieniądze w tle. Niewyjaśnione morderstwo i podejrzani, na których życie ono wpłyneło oraz producentka telewizyjna, która wie, jak to jest żyć w strachu i niepewności. Bardzo dobrze sie czyta, nie można sie nudzić.

Gdybym od tej części zaczęła raczej nie poszukiwałabym tak intensywnie kolejnej :(
Jest to kryminałek, nie najgorszy nawet, ale jednak chowa się w porównaniu do drugiej.
Ogólnie - nie jest źle, dobre czytadło na plażę, lub deszczowy, wakacyjny wieczór.

Na półkach: , , , ,

Mąż Laurie Moran zostaje brutalnie zamordowany przez zabójcę na oczach syna. Tylko trzyletni Timmy widzi twarz zabójcy swojego ojca. Po pięciu już latach te przerażające, bardzo przenikliwe niebieskie oczy chłopca nawiedzają go w snach. Lecz Laurie prześladuje, chodzi inna myśl po głowie-ta groźba mordercy, który usłyszał jej uciekający z miejsca zabójstwa jej syn...

Fajna

Książkę czyta się szybko gdyż jest bardzo ciekawa.Polecam!

Po pierwsze, koszmarny przekład. Nie wysilono się kompletnie - co chwilę powtarzają się te same określenia czy frazy. Bardzo psuje to odbiór książki i cięzko ocenić, czy tłumacz schrzanił sprawę, czy też jest to jedna z gorszych pozycji MHC. Sama intryga jakaś płaska, zapętlające się sytuacje, prowadzące do kilkunastozdaniowego finału.

Generalnie nie czytam kryminałów. Nie wiem czemu wybrałam akurat tę pozycję. Jednak nie żałuję!!! Akcja jest tak napisana, że trudno określić jak sie skończy, tym bardziej, że w tej książce powiązane są ze sobą dwa wątki, który mają wspólny punk odniesienia . Bardzo, bardzo polecam .

Kolejny pięciominutowy kryminał,gdzie wszyscy są podejrzani.Sprawa morderstwa sprzed 20-tu lat,gdzie mordercą jest gospodyni zakochana w bogaczu i zazdrosna o jego żonęi kolejne kochanki

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2015
  • Kryminał
  • Kindle
  • Przeczytam 52 książki w 2015r
  • 2018
  • 2020
  • 2015

Dodaj cytat z książki Gdybyś wiedziała