Rock Addiction

Okładka książki Rock Addiction Nalini Singh
Okładka książki Rock Addiction
Nalini Singh Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: Rock Kiss (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Rock Kiss (tom 1)
Rock Addiction
Berkley Books
2014-09-09
2014-09-09
9781937776985
nalini singh romas rock addiction choir

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tej książki.

Mamy tutaj gwiazdę rocka oraz grzeczną bibliotekarkę, poznają się na przyjęciu coś zaczyna między nimi iskrzyć, postanawiają się zaangażować ALE tylko przez miesiąc potem się mają rozstać, jak można się domyślić skończy się inaczej.

Molly jest dziewczyną która w dzieciństwie przeszła piekło przez swoich rodziców i nie widzi swojej przyszłości z Foxem, on natomiast będzie walczył ze wszystkich sił o ich związek

Początek jest ok, gdzieś w połowie coś zaczyna się psuć

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tej książki.

Molly Webster 24 lata bibliotekarka, zawsze przestrzega zasad. Po skandalu jaki zgotował jej ojciec w dzieciństwie (polityk przyłapany na seksie z niepełnoletnią w samochodzie) i sprawił, że stała się przedmiotem ostrego zainteresowania mediów, przyrzekła żyć zwyczajnym życiem, bez sławy ,niewłaściwości, bólu.
Zachary Fox 27 lat gwiazda rocka, wytatuowany zły chłopiec z głosem przypominającym whisky i grzech i dotknięciem, które może stać się uzależnieniem. Fox wie, że chce Molly, gdy tylko ją zobaczył na przyjęciu. Wie również, że będzie musiał uważać, aby jej nie przestraszyć. Coś co było jedno nocną przygodą staję się miesięcznymi spotkaniami. Obie strony zgadzają się rozstać ze sobą po zakończonym miesiącu. Fox nie ma zamiaru na to pozwolić. Ma tylko nadzieję, że Molly zmieni zdanie. Fajne drugorzędne postacie, przyjaźnie i relacje między członkami zespołu David i siostra Molly - Thei, przyjaciel Foxa - Noah i Kit i przyjaciółka Molly - Charlie i jej szef T-Rexa
To była raczej przewidywalna historia. Nie było nic zaskakującego ani szokującego, co rozgrywało się na kartkach. Jednak była to miła, bezpośrednia historia miłosna.

Zachary Fox 27 lat gwiazda rocka, wytatuowany zły...

No cóż. Niemal przez całą książkę miałam wypieki na policzkach, a przez pół miałam oczy zamknięte. Hłe, wiadomo ogólnie wszem i wobec, że nie lubię książek w których chodzi głównie o sex. Nadal twierdze, że to kategoria rzeczy o których się nie czyta, ale które się robi. Ale trudno, w sumie sama się o to prosiłam. Jakiś czas temu, nawet dawno, dawno temu prosiłam o książkę w której nie będę miała wątpliwości, czy bohater kocha, czy nie zdradzi, czy się nie zapomni, czy bohaterka nie wpadnie do niego przypadkiem by ujrzeć go w objęciach innej. Taki prosty, ale jakże niedoceniany świat, dwójka ludzi bez ogonków dookoła. I dostałam.
Tak, seksu jest dużo, dużo. No i dużo.
Ale kochają się bardzo, żeby nie powiedzieć, że czasami niemal bezrozumnie i niewytłumaczalnie.
On jest stanowczy, pewny, niekiedy orangutan prosto z drzewa, wielbiący i kochający. Oczywiście, że podporządkowujący, bo każdy samiec tak ma. A ten to rasowy samiec. Nawet z pełnym bagażem słownictwa obrazującego. Ona go kocha, zostawia dla niego wszystko, znajduje swój kawałek świata w jego wielkim życiu. Kocha go, ufa mu, wierzy. I wszystko wskazuje na to, że oboje dobrze na tym wyjdą. Ramię w ramię, silniejsi z dnia na dzień, jak w bajce. I niekiedy w prawdziwym życiu.

Często mam mieszane uczucia czytając książki o rockmanach. Muszę przyznać, że Rock Addiction zaskoczyła mnie swoją objętnością. I chociaż dotyczyła rockmananów i bogów rocka, nie była podobna do Devil's Share, które uwielbiam. Było w niej więcej prawdziwego świata L.A. i tego hollywoodzkiego blichtru. Głównych bohaterów miała połączyć tylko jedna noc świetnego seksu, a rozciągnęła się na dłuższczą znajomość. Foxa i chłopaków z zespołu od razu polubiłam. Byli jak rodzina, która nie tlyko razem się trzyma, ale również wspiera. Zadziwiała mnie determinacja Foxa jeśli chodzi o związek z Molly. Nie dość, że był seksowny, dominujący to jeszcze naprawdę kochany. Niestety Molly nie jest typem bohaterki, który lubię. Była taka dołująca, że praktycznie cała 1 część książki dłużyła mi się przez nią. Okej miała trudne przeżycia, ale w końcu powinna zacząć się zachowywać jak dorosła kobieta! Przynajmniej w 1 części zabawna była Charlotte z jej narzekaniem na T-Rexa :):) już nie mogę się doczekać ich części :) Akcja ruszyła jakoś do przodu w 2 części, gdzie znowu przebojowo na 1 miejsce przebiła się Kit, zamiast Molly (Boże). Nie wiem nie umiałam jakoś jej polubić. Przynajmniej jej sisotra miała "jaja". W 2 części poznajemy też bardziej innych członków bandu oraz ich problemy, co jest dużym plusem. Szczerze w pewnych momentach miałam dosyć naszej kochanej parki i ich "fantastycznego seksu". Wolałam jak autorka skupiała się bardziej na rleacjach w zespole niż na ich romansie. Molly raz mnie zdziwiła, kiedy seks taśma wypłynęła w obieg. Brawa dla niej, że znalazła majtki dużej dziewczynki! :) Fox wcale mnie zdziwił oświadczynami, czuć to było w ostatnich rozdziałach :) jestem mega ciekawa co autorka sprawi kolejnym bohaterom :)

Książki o gwiazdach rocka po prostu uwielbiam. A ta książka jest super, lekka i przyjemna czyta się na prawdę świetnie. Miłość od pierwszego wejrzenia, spotkanie słodkiej, spokojnej bibliotekarki oraz rockmana który zawsze bierze co chce..., a chce Molly. Jestem bardzo ciekawa historii kolejnych bohaterów :)

Na półkach: , , , , , , , ,

Zachary Fox to wokalista jednego z najpopularniejszych zespołów rockowych - Schoolboy Choir. Sława niesie ze sobą sporo korzyści - nie brakuje im z pewnością pieniędzy, podróży oraz chętnych kobiet. Podczas jednej z imprez nie może on oderwać oczu od Molly - siostry Thei (ich PRowca).
Jako, że Fox lubi dostawać to czego chce szybko bierze sprawy w swoje ręce.
Molly wiedzie spokojne, nudne życie bibliotekarki, ale nie narzeka, bo właśnie takiego życia pragnie. Jej przeszłość spowodowała, że broni ona skrupulatnie swojej prywatności, a pojawienie się w jej życiu Gwiazdy Rocka zdecydowanie jej w tym nie pomoże.
Zobacz co też wyniknie ze spotkania spokojnej bibliotekarki o niepoznanej jeszcze niegrzecznej naturze oraz gwiazdy rocka, która za żadne skarby nie chce pozbywać się uczuć jakie nawiedziły go kiedy spotkał Molly.

Cóż...biorą się za tę książkę miałam nadzieję na lekką, relaksującą lekturkę - bez jakiś szczególnych dramatów, emocji itd. (czasem trzeba odpocząć) - no i taką też książkę dostałam.

Ma ona kilka plusów, ale niestety także sporo minusów.
Zdecydowanie na plus jak dla mnie zachowanie, współgranie, współistnienie i przyjaźń wewnątrz zespołu - naprawdę są mega fajną grupą facetów, która stała się dla siebie rodziną. Są rockmenami, są zabawni, silni, ale także mają wielkie serca. Fajne jest też to, że nie do końca stanowią taką grupę zepsutych facetów - tylko i wyłącznie chlejących, bzykających i ledwo staczających się na koncert z łóżka.
Na plus także to, że Fox i Molly poszli w stronę szczerości i nie mieli przez to bezsensownych, irracjonalnych problemów na podstawie domysłów.

Niestety - jak dla mnie książka ma przeciętny styl. Fabuła jest trochę chaotyczna i nudnawa, bo i ciągną się takie fragmenty, gdzie ciągle rozmawiają w kółko i w kółko i w kółko o tym samym ubierając to w lekko inne słowa.

Można przeczytać, ale ode mnie tylko pięć gwiazdek.

Jako, że Fox lubi dostawać to czego chce szybko bierze sprawy w swoje ręce.
Molly wiedzie...

Bardzo przyjemna książka. Może chłopcy nie są tu ukazani jak jacyś ostrzy rokmeni jednak w ogóle mi to nie przeszkadzało... Główny wokalista Fox to naprawdę mocny zawodnik :) Zawsze postawi na swoim i zawsze bierze co chce... W tym przypadku najbardziej pożąda Molly - słodkiej bibliotekarki, którą spotyka na przyjęciu...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Spodziewałem się o wiele wyższego standardu. Zabrakło oryginalności, świeżości i po prostu „tego czegoś" co przykułoby moją uwagę. Opisana historia była nudna i szalenie przesłodzona. Dramaty naciągane, nie wywołujące żadnych emocji a do tego lekarstwem na wszystko okazał się seks. I mimo, że scen erotycznych było sporo to jednak całości zabrakło zmysłowości. Nie poczułam chemii z bohaterami bo oni naprawdę do siebie nie przyciągali, dosłownie niczym. Cóż akurat ta książka P. Nalini Singh zupełnie nie przypadła mi do gustu.

Lekka i przyjemna z duza iloscia seksu. Jest boski Fox, wokalista zespolu muzycznego, ktory lubi dominowac, ma duzo tatuazy i wyglada jak bog seksu. I jest skromna bibliotekarka Molly, w ktorej Fox zakochuje sie od pierwszego wejrzenia ale nie chcac jej sploszyc najpierw proponuje jej noc, a pozniej wspolny miesiac, po ktorym maja wiecej sie nie spotkac. Przez cala ksiazke ta dwojka musi sobie radzic z dziennikarzami i szalejacymi fankami co dla niej jest szczegolnie trudne, poniewaz w przeszlosci juz miala do czynienia z prasa ze wzgledu na swojego ojca. Czy ich namietnosc jest na tyle silna aby walczyc z brukowcami dowiecie sie, gdy przeczytacie te ksiazke :)

Super polecam:)

Super polecam:)