Resonance Surge

Okładka książki Resonance Surge Nalini Singh
Okładka książki Resonance Surge
Nalini Singh Wydawnictwo: Berkley Cykl: Psy-Changeling Trinity (tom 7) fantasy, science fiction
Psy-Changeling Trinity (tom 7)
Berkley
2023-07-18
2023-07-18

Bliźnięta są połączone więzią, trudną do wytłumaczenia tym, którzy nie mają bliźniaka.
Bohaterami powieści jest kilka par bliźniąt, Psi i Zmiennokształtnych, wychowywanych skrajnie różnie i zupełnie odmiennych. A jednak coś ich łączy… miłość i lojalność. Wszyscy oni doświadczają diametralnych zmian w życiu.

Głównymi bohaterami są niedźwiedź Jakow Stepyrev i Theodora Marshall, niskogradientowa Psi, uważana za bezwartościową przez wszystkich oprócz jej brutalnie potężnego bliźniaka, Pax`a. Theo jest jedyną osobą, której Pax ufa w ich morderczej rodzinie. Wysyła ją zbadać ukrytą, straszliwą część historii ich rodziny – niezarejestrowany ośrodek rehabilitacyjny, założony przez ich psychopatycznego dziadka. Miejsca niewyobrażalnego bólu, zaprojektowanego do psychicznego prania umysłów, pozostawiając ofiarom skorupy ich dawnego ja. Centra są paskudną pozostałością Cichej przeszłości rasy Psi. Ale to Centrum było gorsze. Dużo, dużo gorsze. Theo musi odkryć straszliwą prawdę – w towarzystwie gniewnego niedźwiedzia o imieniu Jakow, który nie ma zamiaru brać Marshallów za dobrą monetę… . . zwłaszcza Marshalla, który zamienił jego sny w mrożące krew w żyłach koszmary.
Ponieważ Jakow jest prawnukiem jasnowidza - F-Psi. . . i widział, jak Theo umiera w niepowstrzymanym zalewie krwi. Noc po nocy, noc po nocy. . .

Głównymi bohaterami są niedźwiedź Jakow Stepyrev i Theodora...

• Ang Ebook
  • 0001
  • A na już
  • ⚠️❗ Chcę przeczytać - JUŻ !!!
  • Jest
  • Ebook 📱