Broń ostateczna

John W. Campbell Wydawnictwo: Solaris Seria: Galaktyka Gutenberga fantastyka, fantasy, science fiction
The Ultimate Weapon. Who Goes There?
Solaris
nowela broń ostateczna space opera inwazja obcych statek kosmiczny antarktyda
The Ultimate Weapon. Who Goes There?
fantastyka, fantasy, science fiction
Galaktyka Gutenberga
nowela broń ostateczna space opera inwazja obcych statek kosmiczny antarktyda

Okładka książki The Science Fiction Hall of Fame, Vol. 2-A Poul Anderson, Ben Bova, John W. Campbell, Robert A. Heinlein, Cyril M. Kornbluth, Henry Kuttner, C. L. Moore, Lester del Rey, Eric Frank Russell, Cordwainer Smith, Theodore Sturgeon, Herbert George Wells, Jack Williamson
0,0
The Science Fi... Poul Anderson, Ben ...
Okładka książki The Greatest Science Fiction Stories of the 20th Century Greg Bear, Terry Bisson, David Brin, John W. Campbell, Arthur C. Clarke, Harlan Ellison, Ursula K. Le Guin, Judith Merril, Frederik Pohl, Eric Frank Russell, Clifford D. Simak, Lawrence Watt-Evans
0,0
The Greatest S... Greg Bear, Terry Bi...
Okładka książki Fenix 1990 1 (1) Wiktor Bukato, John W. Campbell, Krzysztof Kochański, Tomasz Kołodziejczak, Marek Oramus, Redakcja magazynu Fenix, Krzysztof Sokołowski, Mirosława Sędzikowska, Rafał A. Ziemkiewicz
5,3
Fenix 1990 1 (1) Wiktor Bukato, John...