Facet z ogłoszenia

Znak
2014-02-17
2014-02-17
Maria Borzobohata-Sawicka
facet ogłoszenie przedszkolanka randka praca biuro matrymonialne partner

więcej Więcej

"Może aby znaleźć to, czego się chce,
trzeba nazwać to, czego się nie chce."

Przyjemne czytadełko, napisane lekkim językiem. Fabuła książki trochę różni się od filmu i nie do końca jest domknięciem historii. Ale ogólnie książka na plus.

Przez to całe zamieszanie z After zapomniałam dodać opinię do tej książki. Hmm... Tytuł to porażka, bo nie pasuje do treści. Trzeba było przetłumaczyć prawidłowo. Trochę za dużo facetów. Chwilami było zabawnie, ale główna bohaterka zbyt niezdecydowana.

Sarah to rozwiedziona, prawie czterdziestoletnia przedszkolanka, która czuje sie samotna. Siostra namawia ją, by spróbowała znaleźć prawdziwego księcia bajki… umieszczając ogłoszenie w gazecie. Sarah stawia jeden warunek: kandydat musi kochać psy. Czy wśród wszystkich mężczyzn z jakimi zetknie ją los, uda się znaleźć tego jedynego?
Czasem nadchodzą takie wieczory, kiedy...

Trochę różni się od filmu, który oglądałam jako pierwszy. Przed oczami miałam nieustannie Diane Lane i Johna Cusacka. Mimo to, bardzo przyjemna lektura :)

Jeszcze żadnej książce nie dałam tak niskiej oceny.
Bardzo się zawiodłam.
Film się lepiej oglądało.
Nie polecam.

Mnie się książka podobała. Łatwa do przeczytania i wciągająca. Zastanawiałam się, którego wybierze. Nie zawiodła mnie. Nie idealna kobieta, nieidealne życie, nieidealny romans.

Jak dla mnie nuda. Pomysł na książkę nie był zły, jednak za dużo niepotrzebnych opisów i wtrąceń. Trochę męczyłam się z czytaniem gubiąc wątki.

Książka z serii "lekkich i przyjemnych" :)

O tym,że kobiety w wieku 40 lat.To super laski,wiem od kiedy sam dochodzę do 40 lat.
Książka,to dość fajna komedia romantyczna.
Przedszkolanka szuka faceta,cóż temat już był i to wiele razy.
Mimo,to książka jest i fajna i zabawna.
Ale,humor jest na poziomie nie jakiś burakowaty.
Mi się podobało.

Na półkach: , , , , , , , ,

Nie jest to jakieś arcydzieło, ale bardzo przyjemnie się czyta. Atuty to spora dawka humoru i życiowe podejście do tematu – poszukiwanie partnera przez rozwódkę po przejściach. Polecam na poprawę humoru w jakiś smętny, deszczowy wieczór. :-)

• Chcę w prezencie
  • Obyczajowe