W teatrze uczuć

Lisa Kleypas Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Capital Theatre (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Because You're Mine
Capital Theatre (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Myśliwy
wolność hańba potępienie małżeństwo romans teatr uczucia

Książka pozostawiła mnie z mieszanymi odczuciami. Fabuła została w niej podzielona na dwie części. Część 1 pochłonęła mnie bez reszty - dla mnie ideał romansu. Ucieczka ze szkoły, teatr, pierwsza praca - główna bohaterka wreszcie w oryginalnym otoczeniu. To niezwykle ożywiające. Rozwijające się uczucie świetnie przedstawione... Na pewno przeczytam tę część ponownie.
Część...

Jak dla mnie najsłabsza spośród książek Kleypas, które czytałam. Coś mi nie do końca pasowało w bohaterach i ich zachowaniu.

Już dawno nie czytałam książek tej autorki. To był bardzo miły powrót. Z chęcią przeczytam kolejne jej książki, bo zawsze mnie bawią, zaskakują i wciągają tak, że czytam je w ekspresowym tempie.

Na półkach: , , , ,

Kleypas, jak się okazało, należy do grona autorek, których twórczość nie jest w stanie mnie zawieść. Przyznam się, że delikatna obawa mnie nie opuściła, ponieważ nie przywykłam, żeby pierwsza powieść jakiegokolwiek autora zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie jak Zimowy ślub. Naturalnie W teatrze uczuć...

Na półkach: , , , ,

Uciekała od małżeństwa a znalazła miłość.

Pochłonęłam tę książkę w zastraszającym tempie :P
Postaci zostały wykreowane w genialny sposób.
Ona - niewinna, bezbronna lecz zdecydowana w dążeniu do celu; chce umknąć małżeństwu ze starszym mężczyzną, którego wybrali dla Niej rodzice. Podejmuje decyzję, która ma jej pomóc w ucieczce od tego nieszczęsnego zamążpójścia..
On- władczy, wie czego chce, nie kieruje się...

dzięki tej książce rzuciłam się na inne książki Lisy K.

Autorstwo Lisy Kleypas coraz bardziej mnie intryguje, jak to możliwe ze książek już tyle wydanych i zamiast tracić wene to jest wprost odwrotnie. Każda następna jest lepsza od poprzedniej.
Powieść godna polecenia😊

Lisę Kleypas polubiłam gdy trafiłam na serię o rodzinie Hathaway. Pokazała, że potrafi pisać zabawne romanse historyczne pełne wyjątkowych postaci z którymi ciężko później się rozstać. Nie inaczej jest w przypadku ,, W teatrze uczuć". Główni bohaterowie to najpopularniejszy londyński aktor Logan Stone oraz młodziutka Maddy. Ona ucieka od narzuconego przez rodziców...

Jestem pod wrażeniem tej książki! Lisa Kleypas zostanie chyba moją ulubioną pisarką romansów historycznych.

Książkę pochłonęłam w jeden dzień. Zaczęłam w sobotę po południu, skończyłam w niedzielę rano. Czytałam do 3 w nocy i później od 7 rano znowu :) To chyba o czymś świadczy :D

Bardzo ciekawa, nieoklepana historia. Młoda śliczna dziewczyna ma wyjść za starego...

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • E-book
  • Romans
  • 2018
  • 2014

Dodaj cytat z książki W teatrze uczuć