Unleashed

Cherrie Lynn Wydawnictwo: Samhain Publishing Cykl: Ross Siblings (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Samhain Publishing
Unleashed Ross Siblings Cherrie Lynn
Ross Siblings (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
Unleashed Ross Siblings Cherrie Lynn

Książka, którą czyta się miło i przyjemnie. Polecam

1953

Historia dwojga przyjaciół, których połączyła miłość. Odkryta na nowo po wielu latach znajomości oraz wielu przejściach.
Wyjeżdzają wspólnie na wakacje, podczas których wybucha między nimi namiętność. Spędzają gorące i upojne chwile, z których zostają nagle wyrwani.
Ale jak to bywa w przypadku prawdziwej miłości zawsze znajdzie szczęśliwe zakończenie.
Prosta historia,...

• Erotyk