Chustka

literatura polska choroba rak walka Joanna Sałyga bliscy

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Chustka przyda się każdemu

52 Link do recenzji

Książka bez oceny bo jak ocenić czyjeś życie? Czyjąś tragedie?

To historia gdzie nie patrzy się na fabułę, nie ocenia kunsztu literackiego autora..

To przyjmująca historia młodej kobiety, która usłyszała diagnozę - rak..

Dałam tylko 9 pkt, gdyż książka jest mocno okrojona w porównaniu z blogiem. Zapiski życia codziennego Joanny Sałygi, oparte głównie na walce z chorobą i miłośći do synka. Piękna, chwilami zabawna, przejmująca do głebi. Polecam, bo naprawdę warto przeczytać.

Trudny temat pokazany w zderzeniu z dostrzeganiem szczęścia w każdej chwili codziennego życia

Morze wylanych łez i wielu wzruszeń dostarczyła mi ta książka. Uświadomiła mi, jak kruche jest życie. Przeczytajcie, bo warto. I doceniajcie życie oraz zdrowie.

Piękna, wzruszająca opowieść o chorobie, codziennym radzeniu sobie w obliczu śmierci. Joanna przypadkowo dowiaduje się o chorobie nowotworowej. Pisze na swoim blogu o wychowaniu syna, miłości, wielkich i drobnych rzeczach. Nie sposób opisać uczucia podczas czytania. Początkowo byłam pod wrażeniem jej podejścia do sytuacji, specyficznego poczucia humoru, nieraz dystansu a...

Ciężko przyznać jakąkolwiek ocenę. Historia pełna bólu,strachu, towarzyszące emocje pozostają na długo. Dlaczego? Nie wie nikt. Walka z chorobą nie jest przyjemnym aspektem, mimo wszystko Asia przedstawia ją w pełnej dozie humoru, dla wielu często może być kontrowersyjny, lecz dla mnie to było ułatwienie w czytaniu historii Asi. Lubie powieści po których sama mogę w jakimś...

Smutna książka.

Nie przyznam żadnej gwiazdki, ponieważ nawet nie wypada mówić, że rewelacyjna.
Nie da się czytać obojętnie, na luzie. Bardzo smutna, jednocześnie niosąca nadzieję.
Cokolwiek powiedzieć będzie za mało, nijak...

nie przebrnęłam

Nie śledziłam bloga, a na książkę trafiłam przypadkowo. Nie wciągnęła mnie jakoś bardzo, może dlatego, że wiedziałam, że nie ma co czekać z zapartym tchem na dobre zakończenie... Ciekawa pozycja, trochę ciężko napisać mi więcej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

1 961