Dziecko z chmur

Justyna BigosBeata Mozer Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Zbliżenia literatura piękna
Nasza Księgarnia
adopcja macierzyństwo
literatura piękna
Zbliżenia
adopcja macierzyństwo

Okładka książki Dzieci z chmur. Opowieść o adopcji i macierzyństwie Justyna Bigos, Beata Mozer
6,9
Dzieci z chmur... Justyna Bigos, Beat...

Wzruszająca opowieść autorek o adopcji i macierzyństwie. Początkowo połączyły je wspólne zainteresowania. Po pewnym czasie odkryły, że borykają się z podobnymi problemami. Kiedy dla obu kobiet niepłodność przestała stanowić temat tabu, zdecydowały się spełnić swoje marzenia. Dzisiaj są szczęśliwymi matkami. Postanowiły podzielić się swoimi doświadczeniami, by dać nadzieję...

Trochę się wynudziłam.

To najprawdziwsza,najszczersza i płynąca prosto z serca książka,jaką ostatnio dane było mi przeczytać.

Dwie kobiety opowiadają swoją historię starania się o dziecko.
Jest ona dobra dla tych kobiet,małżeństw,które chcą adoptować dziecko a wciąż się wahają. Myślę,że ta lektura rozwieje wszelkie wątpliwości.

Książka napisana na faktach. To wzruszająca, szczera i prawdziwa historia o macierzyństwie, staraniach o dziecko, oraz o adopcji. W książce opisane są historie dwóch par, pragnących spełnić swoje marzenie o dziecku. Książka warta przeczytania.

Autorki opisują swoje życie z bardzo dużym bagażem doświadczeń. Małżeństwo, staranie się o dziecko. Jedno marzenie każdej z nich. Czy to tak wiele? Wymarzone dziecko. Niepłodność, in vitro, ogromna niemoc, utrata wiary w Boga a na końcu adopcja. Osobiście, zawsze mnie to zastanawia jak to jest? Ci, co tak bardzo pragną dziecka nie mogą mieć. Lecz Ci, co nie chcą - usuwają...

Bycie bezpłodnym nie jest to zapewne fajne uczucie,ale zawsze można zaadoptować dziecko.W tej książce opisane są starania o adoptowanie dziecka.

Książka przepiękna, bardzo wzruszająca. Polecam

Dla mnie to nie tylko książka o walce o macierzyństwie- jest to przede wszystkim książka o miłości. Miłości do partnera, takiego anioła; ale także miłości do siebie... Przepiękna, wzruszająca książka!

Wspaniała, a zarazem trudna książka. Trudna, bo porusza ważny i delikatny temat. Przeglądając statystyki stwierdzamy, iż jednocześnie niezwykle aktualny.
Co czują małżonkowie, którzy bezskutecznie pragną począć dziecko?
Jak wygląda walka z niepłodnością?
Czy bezpłodność jest wyrokiem? Czy zawsze wiąże się ona z bezdzietnością?

Prawdziwa historia walki o wymarzone Dziecko z...

Na półkach: , , , ,

Czasem po prostu brak słów by opisać, to co czuje się po przeczytaniu jakiejś książki... To właśnie ten moment - i to chyba najlepsza rekomendacja dla tego tytułu. Niezwykle wzruszająca, szczera i prawdziwa historia. Historia, którą trzeba przeczytać!

Dyskusje

• 2012