Kup teraz - 11 ofert w cenie od 23.57 zł do 31.25 zł

Czarownica piętro niżej

Marcin Szczygielski Wydawnictwo: Bajka Cykl: Czarownica piętro niżej (tom 1) literatura dziecięca
Bajka
dla dzieci opowiadania bajki Magda Wosik
Czarownica piętro niżej (tom 1)
literatura dziecięca
dla dzieci opowiadania bajki Magda Wosik

1908

Całkiem spoko rozrywka, ale wątek fantastyczny ze zwierzętami wszystko zepsuł

Książka na długo zapada w pamięć

Ta książka z pewnością zasługuje na miano oryginalnej. Przy pierwszym odruchu może się wydawać, że jest to historia dla dzieci, jednak ja poleciłabym ją raczej - mającym dystans i niestarającym się być na siłę dorosłym - nastolatkom. "Czarownica piętro niżej" ma w sobie to wszystko co powinna w sobie mieć dobra książka o zwariowanych czarownicach - humor, miłość, przygody...

Bardzo ciekawa propozycja,

Przyjemna lektura dla dzieciaków. Schemat sprawdzony: mamy dziecko które musi jechać do krewnych, z czego jest baaaardzo niezadowolone, a potem zaczyna się dziać! Dobrze napisana, fabuła zgrabna przygody zabawne, młodszy czytelnik powinien być usatysfakcjonowany. Natomiast starszy, też raczej nie będzie miał poczucia straconego czasu, a kto wie może nawet odnajdzie w sobie...

Fantastyczna książka z dużym poczuciem humoru.
Bardzo gorąco polecam!!

Książka jest ciekawa. Idealna dla dzieci w wieku 9/10 lat.
Polecam wszystkim osobom, które lubią fantastyczne przygody i wydarzenia. 🙂

No super. Spora dawka humoru, emocji i wiedzy.
Zrecznie zaowalowane wiadomosci. Choć zdziwienie moje i córki podczas czytania nie ustepowało salwom śmiechu. Zobaczymy jak kolejna część:)
Polecam

Jedna z najzabawniejszych książek dziecięcych, jaką czytałem. Mój ulubieniec 2020 roku :)

Znakomita książka dla dzieci; u mnie czytana na zmianę z 9-latką i dla tego mniej więcej wieku odpowiednia. Dla tego poziomu eksploracji świata i jego ciekawości.
Trochę realnego świata, trochę fantastycznego (wstęp do czytelnictwa SF, horrorów i fantasy w przyszłości), a jeszcze trochę grozy (odpowiedniej do wieku).
Ciekawa, intrygująca i wciągająca fabuła, żywi...

• Dla dzieci
  • Chcę w prezencie