Czarownica piętro niżej

Marcin Szczygielski Wydawnictwo: Bajka Cykl: Czarownica piętro niżej (tom 1) literatura dziecięca
Bajka
dla dzieci opowiadania bajki Magda Wosik
Czarownica piętro niżej (tom 1)
literatura dziecięca
dla dzieci opowiadania bajki Magda Wosik

Bardzo fajna książka dla dzieci, ma w sobie coś z „Karolci”. Bohaterka ma około 9 lat.

Przepiękne wydania w twardych okładkach, z brzoskwiniową skórką nalotu. Cudne kolory. W środeczku nietuzinkowe rysunki, podkreślające klimat historii.

Seria przedstawiająca niesamowite i magiczne przygody ośmiolatki, która pewnego dnia odkrywa, że pochodzi z rodu czarownic.

Całą prawdę i tylko prawdę poznaje podczas przymusowego, znienawidzonego wyjazdu do cabci do...

Kocham ksiazki pana Marcina Szczygielskiego. Sa one bardzo lekko napisane i czyta sie je szybko (az szkoda, ze czasem sa tak krotkie).
Zaczynajac ksiazke swietnie bylo czuc ten klimat swiata jaki nam przedstawia autor. Jak ktos oglada filmy od studia Ghibli to pokusze sie stwierdzeniem, ze jest to bardzo podobny klimat. Przy poznawaniu historii towarzyszy nam spokoj i dobry...

Świetna, bardzo dobrze się czyta

Była bardzo fajna😀

Czarownica piętro niżej jest kolejną książką Marcina Szczygielskiego, po którą sięgnąłem z oczekiwaniem świetnej i fantastycznej przygody. Dotychczas nie zawiodłem się za żadnej z nich, bo pomimo skierowania ich do młodego czytelnika sam bawiłem się znakomicie podczas czytania. W tej sytuacji książkę miałem już na oku, ale zawsze sięgałem po inne powieści tego autora....

Mimo iż książka przeznaczona jest dla dzieci, uważam że spodoba się też dorosłym. Urzekła mnie jej atmosfera i humor.

Z każdą stroną robi się coraz bardziej ciekawie i niesamowicie. Wspaniale, z humorem napisana książka dla dzieci od lat 8 do 108 :) Oczywiście sięgamy po kontynuację.

Książka dla dzieci, tych dorosłych i tych jeszcze nie, urocza, ciepła, pełna magii. Z przyjemnością sięgnę po kolejne tomy

Nie najgorsza książka do przeczytania z dziećmi, napisana sprawnie, historia znośna. Niestety bohaterowie mnie nie przekonali do siebie za bardzo, w większości zachowują się głupawo, a autor nic z tym nie robi, jakby to było normalne. Jest więc ok, ale szału nie ma. Ocenę nieco podnoszę za piękne ilustracje.

Dyskusje

• Dla dzieci