Centurion Proximus

centurion Rzym
powieść historyczna
978-83-7505-247-3
centurion Rzym

Trzecia część trylogii o Proximusie udowadnia, że warto dać szansę początkującemu pisarzowi. Po słabej pierwszej części i średniej drugiej, część trzecia jest po prostu bardzo dobra! Dialogi zostały dopracowane i nie razi już kiepskie poczucie humoru bohaterów. Fabuła w dalszym ciągu ma ciekawy przebieg i akcja biegnie wartko.W książce znajdziemy zarówno wątki przygodowe,...

Całą ta trylogia o Proximusie to taka sobie bajeczka,raczej dla osób w przedziele wiekowym 12-16 lat.Raczej to przeleciałam niż przeczytałam.Dobrze,że w perspektywie są mikołajki,więc wredna ciotka zakręci butelką i w ramach propagowania czytelnictwa wrzuci,któremuś dziecku do paczki :-)

• Powieści, obyczajówki i różności
  • Historyczne, o historii, z historią w tle
  • 2019
  • 2009 Nabytki