Gladiatorzy i piraci

centauron pirat piraci Rzym Agrypina
powieść historyczna
978-83-7505-429-3
centauron pirat piraci Rzym Agrypina

Książka mnie wciągnęła i naprawdę miło się ją czytało. Wartka akcja pomogła przysłonić pewne dosyć nierealne zwroty akcji, ale w sumie jest to fikcja literacka, więc już się nie czepiam :) Bardzo interesujący jest nowy wątek gladiatorów-chrześcijan, a także nawiązanie wprost do "Qvo vadis" Sienkiewicza - w jaki sposób - to już musicie sami przeczytać:) Odnoszę też wrażenie,...

• Historyczne, o historii, z historią w tle
  • 2017
  • Powieści, obyczajówki i różności
  • Rzym
  • Przeczytane w 2012
  • 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Gladiatorzy i piraci