Graj na gitarze.

Okładka książki Graj na gitarze.
Phil Capone Wydawnictwo: Muza muzyka
muzyka
Muza
2009-01-01
2009-01-01

więcej Więcej

Jaka jest gitara każdy widzi. Parę kawałków drewna, kilka strun, jakieś pręciki, pokrętła i w zależności od rodzaju gitary, różne mniejsze lub większe mechanizmy. Niektórzy postanawiają na tym grać.

Sposobów nauki jest przynajmniej kilka. Można zapisać się do szkoły muzycznej, można pobierać lekcje u kolegi, czy koleżanki. W internecie znajdziemy całe mnóstwo filmików i...

• Lit. fachowa / poradniki - pozostałe
  • Oficjalne recenzje Lubimy Czytać
  • 2011
  • Poradniki/Psychologia
  • We własnej biblioteczce
  • 2014

Dodaj cytat z książki Graj na gitarze.