Ilustrowana Historia Rocka

Tata Robi Książki
2020-11-13
2020-11-13
52 min.

„Ilustrowana historia rocka” to oczywiście w pierwszej kolejności książka adresowana do młodego czytelnika. Świadczą o tym nie tylko ilustracje (barwne, wyraziste, z lekkim humorem), ale przede wszystkim testy zawarte na kolejnych stronach. Napisane prostym językiem, przedstawiają dzieje muzyki rockowej (począwszy od lat pięćdziesiątych XX wieku do początku aktualnego...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2021