Graj na gitarze basowej

Okładka książki Graj na gitarze basowej
Phil Capone Wydawnictwo: Muza muzyka
muzyka
Learn to Play Bass Guitar
Muza
2012-02-15
2012-02-15
978-83-7758-106-3
Marek Czekański
muzyka gitara basowa bas szkoła gry podręczniki

Gitarę basową sprzedałem, fajna sprawa kochani! Polecam, bardzo, czasu na granie na czterech instrumentach nie mam, a robiłem to w nadmiarze :D książka bardzo przydatna, zwłaszcza dla amatora i kogoś kto startuje z tematem.

Dodaj cytat z książki Graj na gitarze basowej