Rodzina

Leslie Waller Wydawnictwo: Amber Cykl: Woods Palmer (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
The Family
kryminał, sensacja, thriller
837082109X
Maria Piusińska-Woźniak
mafia sycylia don

Ależ ta książka jest nudna

Chyba jeden z gorszych kryminałów jakie wpadły mi w ręce. Nieciekawa fabuła (choć sama tematyka o mafii i finansjerze jest ciekawa) nadmiar wątków obyczajowych, masa nudnych dialogów. jedyne co w tej książce wypada fajnie to opisy amerykańskich ulic są klimatyczne.

Ogólnie to jednak nie polecam. Książka jest nudna i masakrycznie przegadana. Nie...

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Beletrystyka