Ten obcy

Irena Jurgielewiczowa Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Ten obcy (tom 1) literatura młodzieżowa
2006-04-02
831011091X
Powieść młodzieżowa literaura polska lektury

Na półkach: , , , ,

Polecam dla dzieci!!!

Jak zwykle cudowna. Dokładnie taka, jak zapamiętałam z lat dzieciństwa. Zenek to mój pierwszy książkowy krasz, a cała paczka przyjaciół niesamowicie wryła mi się w serducho. Mimo ze to książka z ubiegłego wieku czyta się ja tak, jakby była współczesna. Polecam gorąco. ❤️

Jak ja podkochiwałam się w tym chłopcu! :)
jedna z lepszych książek młodzieżowych. Polecam.

Jedna z naprawdę lepszych lektur szkolnych, bardzo ciekawie się ją czytało. Pamiętam, tytuł na początku sprawił że podchodziłam sceptycznie do tej książki - jednak bardzo miło mnie ona zaskoczyła. Bardzo polecam!

Ale nie znosiłem tego obcego!

Przeczytałem trochę książek w młodości :) . To książka z mojej półki "różności", wrzucam tu te setki książek które przeczytałem w życiu w latach 2000-2019.

Pierwsza książka, w której przeczytałam o miłości chłopaka i dziewczyny. To było duże przeżycie :) Bardzo długo podobało mi się imię Zenek :)

Jedna z lepszych lektur, o beztroskim życiu młodzieży z dawnych lat

Dzisiejsza młodzież dowie się jak to się kiedyś spędzało wakacje;)

Książka bardzo dużo uczy. Wciągała mnie za każdym razem, kiedy po nią sięgałem. Gorąco polecam. Serdecznie pozdrawiam.

Prześliczna opowieść o zaufaniu, które nie może istnieć bez wzajemności, a podjęcie związanego z nim ryzyka przynosi spokój ducha a nawet zmienia na lepsze całe życie. Lektura w sam raz dla młodzieży wychowującej się w silnie spolaryzowanym społeczeństwie.

33 679
    2 385