rozwińzwiń

Mały Książę. Wydanie ekskluzywne

Okładka książki Mały Książę. Wydanie ekskluzywne Antoine de Saint-Exupéry
Okładka książki Mały Książę. Wydanie ekskluzywne
Antoine de Saint-Exupéry Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM Ekranizacje: Mały Książę (1974) literatura piękna
literatura piękna

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Na półkach: , , , , , ,

Jedna z najważniejszych i najpiękniejszych, uniwersalnych opowieści o Miłości, Nadziei, Przyjaźni, śmierci i wartościach, którym warto poświęcić uwagę i życie. Nigdy się nie zestarzeje...
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

Szczerze mówiąc męczyłam się czytając Małego Księcia, dopiero pod koniec zaczęłam zauważać wszystko. Lektura którą każdy by z nas musiał przeczytać i przemyśleć.

Książka, której ponadczasowości co prawda nie będę przeczyć, jednak też niewzbudzająca wielkiego zachwytu.

Krótkie, spokojne i z uroczymi obrazkami. Wędrówka po planetach, na których znajdują się archetypy odpychających ludzi. I pośród tego miłe, ciekawe dziecko, które uczy się o przyjaźni i miłości. Momentami zabawne (kultowy dialog z pijakiem),pod koniec może się nawet łezka w oku zakręcić.

Na lekturę idealne. Uczące dzieci wartości i wyśmienite by odwołać się na egzaminie.

Przyjemne do przeczytania, ale zachwytu nie wzbudza.

Ksiazka przerysowana napisana nieciekawym językiem nuda
. Ksiazka nie wnosi nic do mojego życia.. Czasem najważniejsze jest niewidoczne a czasem nie jest bo .życie nie jest czarno białe
Książka pompatyczma, bezplciowa
.Dla tych co nie czytają książek mogą się zachwycić.

Ksiazka przerysowana napisana nieciekawym językiem nuda
Książka pompatyczma, bezplciowa
.Dla tych co nie czytają książek mogą się zachwycić.

Piękna historia. Nic dodać nic ująć.

Piękna historia. Nic dodać nic ująć.

Podobała mi się. Niewinność dziecinnego serca

Podobała mi się. Niewinność dziecinnego serca

Książka warta przeczytania przez każdego, głównie przez to, że niesie ze sobą wartość dla najmłodszych jak i tych dorosłych. Nie uważam, że jest naszpikowana górnolotnymi frazami, raczej cechuje ją lekki przekaz, z którym możemy zapoznać się w ciągu 1,5h czytania jej.

"Mały książę" to klasyka literatury.
Wydana w 1943 w Nowym Jorku.
Została przetłumaczona na ponad 300 języków bądź dialektów.

„Mały Książę” to opowieść poruszająca aspekty miłości♥️, przyjaźni i relacji międzyludzkich.

Do pozycji tej wraca większość z nas wraca.😍
Wróciłam i ja po niecałych trzydziestu latach.🤐

Część fabuły pamiętałam z okresu czytania jej jako lektury szkolnej.
Zastanawiałam się jednakże czy historia nie wyda mi się dziecinna i infantylna.
Czy znajdę coś dla siebie już jako osoba dorosła?

Uważam tę pozycję za lekturę ponadczasową, idealna dla każdego niezależnie od wieku.
Pełna symboliki, mądrych sentencji skłaniających do zatrzymania się i przemyślenia wielu aspektów naszego życia.
Każdy być może znajdzie w niej coś innego na różnych etapach swojego istnienia.

Ponadto zachwyciło mnie wydanie kolekcjonerskie. Wspaniałe rysunki i normalna wielkość książki są dla mnie ogromnym plusem, dlatego zdecydowałam się na zakup.
Uniwersalna polecajka dla każdego. Idealna do przeczytania wieczorem razem z dziećmi.
Pamiętajmy "Oczy są ślepe. Szukać należy sercem."💕💕💕💕

"Mały książę" to klasyka literatury.
Wydana w 1943 w Nowym Jorku.
Została przetłumaczona na ponad 300 języków bądź dialektów.

Do pozycji tej wraca większość z nas wraca.😍
Wróciłam i ja po niecałych trzydziestu latach.🤐

Część fabuły pamiętałam z okresu czytania jej jako lektury...

Jedna z najbardziej przereklamowanych książek stworzonych przez Pana Lorda, wypełniona jego pańskim widzimisie, które ludzie mylą z humanizmem.

Najlepsza ze wszystkich książek jakie czytałam. Ponadczasowa. Przepiękna symbolika. Poezja. Mądrość. Refleksja. Jeśli jej się nie przeczytało, nic się nie przeczytało.

86 313
    15 217