Planeta Voodoo

Tłumaczenie: Marek Obarski
Cykl: Solar queen (tom 3)
Wydawnictwo: Rebis
Voodoo Planet
8371201346

Książka jest dalszym ciągiem przygód Dana Thorsona, kupca podróżującego w kosmosie na statku "Królowa słońca".

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

ziomal666 | 2016-07-06

Powieść jest nudna, ale kilka chwil mi się podobało. Nie radzę kupować tej książki powyżej trzech złotych.

betulek | 2017-03-20

Poprzednie tomy dużo lepsze, tutaj fabuła jest bardzo skromna, dopchana szczegółami i nużącymi powtórzeniami (widmo małpy wyskakuje kilka razy, wprawdzie za każdym zza innej skały, ale to wciąż taka sama małpa). Dla trzech załogantów z Królowej wyprawa na Khatkę jest tylko wycieczką dla zabicia czasu i tak chyba należy ten tom traktować. Ktoś BARDZO chciał napisać o szamanach i voodoo, no i napisał, a że akurat trafiło do serii Solar Queen to czysty przypadek, wprowadzono trzech bohaterów z załogi jako łącznik i tak się to potoczyło...

Drizit | 2016-10-20
Na półkach: Przeczytane, Fantastyka