Szkarłatny świat

Tłumaczenie: Danuta Korziuk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Science Fiction". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: CIA-Books, Svaro
Redworld
83-85100-12-1
kamk

"Szkarłatny świat" to jedna z późniejszych powieści Charlesa L. Harmessa, pochodzi z 1986 roku. Jest to powieść poruszająca drugi z ulubionych tematów tego amerykańskiego pisarza, czyli wartość nauki w zestawieniu z innymi wartościami, które stwarza człowiek w swoim życiu. Wiele wskazuje na to, że rzeczywiście jest to najbardziej osobista jego książka.

Wkp | 2012-04-20

Oryginalna i ciekawa książka. Dość sugestywna, choć nie do końca spełniona. Czyta się przyjemnie, jednak bez większych emocji. Komu mogę ją polecić? Ludziom lubiącym quasi-fantastyczne ciekawostki literackie, którym nie przeszkadzają drobne niedociągnięcia.

jamczyk | 2016-04-18
Przeczytana: 1990 rok