Ekodziewczyny

Tłumaczenie: Anna Błasiak
Cykl: Dziewczyny z klasą (tom 3)
Wydawnictwo: Akapit Press
Green Goddesses
Cassiel

Mody mijają, prawdziwa przyjaźń trwa wiecznie! W szkole pojawia się nowy nauczyciel geografii - zagorzały ekowojownik Guy "River" Trent - i natychmiast robi piorunujące wrażenie na wszystkich dziewczynach w klasie. Imponuje im swoim idealizmem, wzrostem metr osiemdziesiąt i długimi, ciemnymi włosami. Carrie, Rani i Chloe stają się "eko": jedzą gulasz z kiełkami fasoli mung, farbują stare...

Mody mijają, prawdziwa przyjaźń trwa wiecznie!
Carrie, Rani i Chloe stają się "eko": jedzą gulasz z kiełkami fasoli mung, farbują stare koszulki na gnieciucha i rywalizują o uznanie pana Trenta. Za to w chłopakach coraz bardziej rośnie zazdrość.
Dziewczyny z klasą dobrze o tym wiedzą. Dla nich najważniejsza jest przyjaźń. Zawsze!

źródło opisu: Okładka

Monia0420 | 2014-10-19
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone
Przeczytana: 18 października 2014

O swoich przygodach Carrie opowiada w swoim pamiętniku. ,,Ekodziewczyny'' bardzo mi się spodobała, jednak kilka wątków mnie rozczarowało. Początek był świetny. Nowy nauczyciel, trochę o ekologii. Ale gdy tylko pojawiła się wycieczka, ekologia zeszła na drugi plan, bo pojawiły się nowe historie.
Ogólnie ciekawa książka, dla dzieci i nastolatek. Polecam :)

Cassiel | 2011-04-16

Lekko się ją czyta i szybko. Jest kilka śmiesznych fragmentów, dzięki którym książka jest ciekawsza. A naturalne maseczki były rewelacyjne, haha xD

Sasia_ | 2012-07-29
Przeczytana: 28 lipca 2012

Lekko i szybko się ją czyta. Są czasami dobre i bardzo śmieszne fragmenty. Najlepszy jest ''Sapacz''. Oraz ich biwak w ogrodzie Carrie. Naprawdę niektóre fragmenty były genialne.

Jagadami | 2016-10-01
Sandy | 2016-09-29