Paryskie Księżniczki

Okładka książki Paryskie Księżniczki Liz Elwes
Okładka książki Paryskie Księżniczki
Liz Elwes Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Dziewczyny z klasą (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Dziewczyny z klasą (tom 2)
Paris Princess
Akapit Press
2010-01-01
2010-01-01
Iwona Libucha
nastolatki przyjaźń moda

Jak dla mnie trochę denerwująca, szczególnie zachowanie paryżanek. Zresztą tak mi się wydaje, że taki był zamysł od samego początku, gdyż można to powiązać z tytułem powieści. :)

Aczkolwiek bardzo szybko się czyta, autorka piszę niezwykle lekko. Dobra lektura na sierpniowe, burzowe południe.

Tytuł idealnie dobrany do treści książki. Ogólnie ciekawa historia przedstawiona w formie pamiętnika. Najzabawniejsze było czytanie ''francuskich'' słów. Książka zdecydowanie dla młodych czytelniczek. Dobra książka, ale raczej już do niej nie powrócę.

Ta książka opowiada o dziewczynach, które mieszkają w Anglii i uczą się języka francuskiego. Odwiedzają je Francuzki. Jak sam tytuł wskazuje to dla dziewczynek. Magda

fajna wakacyjna książka

fajna wakacyjna książka

Bardzo ciekawa książka dla młodych dziewczyn. Opowiada ciekawą historię trzech przyjaciółek, które zmagają się ze szkołą, chłopakami i ... modą. Tytuł świetnie oddaje treść książki, zdarzają się w niej zabawne zdarzenia, a przerobienie francuskich słów na polski było najlepsze z całej książki. Morał tej książki to było m.i. nie wychodzić na imprezy przez stanika i to że nie wszystkich ludzi można zmienić.

Fajne :P

Fajne :P

Książka bardzo ciekawa, warto było ją przeczytać. Bardzo wciągająca i zabawna. Ogólnie polecam.

Książka ciekawa, lekka i chwilami zabawna. Opisuje problemy nastolatek.

Książka ciekawa, lekka i chwilami zabawna. Opisuje problemy nastolatek.

Moim zdaniem jest to przeciętna książka ,najgorsza z serii "Dziewczyny z klasą". Brak wątków miłosnych, uroków dodawał akcent francuskich słów np :"Phoszę ?" bardzo się bawiłam czytając te przerobione polskie słowa.

Bardzo ciekawa książka. Lekka, a przede wszystkim zabawna. Podobają mi się takie książki, które przedstawiają problemy nastolatek i ich rozwiązania a przy tym odrobinę zdawkowego humoru. Ta książka idealnie to odzwierciedla. Jak najbardziej jest warta przeczytania.

• Pamiętniki
  • Przeczytane przed 2014r.
  • Literatura angielska
  • ♕ Biblioteka ♕