Ekodziewczyny

Okładka książki Ekodziewczyny
Liz Elwes Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Dziewczyny z klasą (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Dziewczyny z klasą (tom 3)
Green Goddesses
Akapit Press
2011-01-01
2011-01-01
Anna Błasiak

O swoich przygodach Carrie opowiada w swoim pamiętniku. ,,Ekodziewczyny'' bardzo mi się spodobała, jednak kilka wątków mnie rozczarowało. Początek był świetny. Nowy nauczyciel, trochę o ekologii. Ale gdy tylko pojawiła się wycieczka, ekologia zeszła na drugi plan, bo pojawiły się nowe historie.
Ogólnie ciekawa książka, dla dzieci i nastolatek. Polecam :)

Ogólnie ciekawa książka, dla dzieci i nastolatek. Polecam :)

Lekko się ją czyta i szybko. Jest kilka śmiesznych fragmentów, dzięki którym książka jest ciekawsza. A naturalne maseczki były rewelacyjne, haha xD

Lekko i szybko się ją czyta. Są czasami dobre i bardzo śmieszne fragmenty. Najlepszy jest ''Sapacz''. Oraz ich biwak w ogrodzie Carrie. Naprawdę niektóre fragmenty były genialne.

Świetna książka!

Świetna książka!