Zmysłowy burgund

Sensuous Burgundy
83-87082-99-6
prawniczka,
Welniak

Laura Grandine, utalentowana i rzetelna prawniczka, której życie bez reszty wypełnia praca, ulega- wbrew sobie - czarowi Makxa Kraiga, przeciwnika z sali sądowej - przystojnego i błyskotliwego adwokata, a przy tym ulubieńca kobiet i lekkoducha. Burzliwy romans rozpoczyna pełną namiętności i pasji walkę tych dwojga, zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.empik-cafe.com/zmyslowy-burgund-delinsk...»

książek: 1901
Gosia | 2016-10-21
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 20 października 2016

To niestety tylko przeciętny romans w stylu Harlequina.
Czytałam już dwie inne książki Barbary Delinsky: "Kiedy moja siostra śpi" oraz "Kobieta znikąd" i obie były całkiem dobre.
Mam wrażenie, że pisarka przeszła długą drogę od pisania kiepskich romansideł do książek, w których pojawiają się ciekawe postacie osadzone w niezłej fabule.
Tutaj niestety porażka. Główni bohaterowie to ideały, piękni, przystojnu, bogaci, mądrzy i po prostu naj. Problemy według szablonu, do tego jakiś niby kryminalny incydent. Czasem nawet w zwykłym romansie coś mnie urzeknie.
W tej książce nie znalazłam niczego takiego i nie mam nic na jej obronę.
Po prostu kiepskie czytadło. Muszę bardziej ostrożnie wybierać książki tej autorki.

morsmordre | 2015-02-20
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 20 lutego 2015

Typowy odmóżdżacz. Bohaterowie idealni do bólu w swojej fizyczności, ich rozterki szablonowe, a wątek "kryminalny" dość kiepsko skonstruowany. Jednak czyta się lekko i szybko, polecam jako czytadło dla odprężenia.

Aneta | 2014-12-18

ksiazka zawiera wszystko milosc ,bol,strach,niepewnosc.............ukazuje prawdziwe oblicze faceta,ktory najpierw rozkochuje kobiete a potem bojac sie wyznac jej milosc upokarza ja slowami'dowiedz sie dziewczyno,ze chodzi tu wylacznie o podstawowa potrzebe zaspokojenia fizycznego i nie ma to nic wspolnego z przyjaznia czy podobnymi rzeczami'-typowa arogancka swinia.po tych slowach kobieta sie zalamuje...pomimo ,ze bardzo dotknely ja te slowa nie moze zapomniec o Maxie,bo bardzo go kocha.........jednak MAX.... POLECAM

Agnieszka | 2015-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2015

Cóż mogę powiedzieć... Książka naprawdę nudna. Właściwie to nie było ciekawych wydarzeń, a bohaterowi nudni i bezbarwni. Po pierwsze historia banalna i nieciekawa. Po drugie autorka chyba sama do końca nie wiedziała, co chce napisać. Ciągłe sprzeczki między bohaterami a za chwilę romantyczne sceny, jakby nic się nie stało. Charakter Laury pozostawiał wiele do życzenia, ona była po prostu... nudna. A Max sprzeczny w kolejnych decyzjach i postępowaniu. Nie polecam.

Welniak | 2011-04-10
Przeczytana: 09 kwietnia 2011

Historia trochę mało wiarygodna. Postaci bardzo schematyczne, niedojrzałe i jakby nie pasujące do liczby lat w metryce. Nie porwała mnie.....

Nadine | 2016-08-19
Na półkach: 2016, Przeczytane