Kroniki Spiderwick Wielka podróż po fantastycznym świecie z Naparstkiem w roli przewodnika

Tłumaczenie: Zuzanna Naczyńska
Wydawnictwo: Egmont Polska
Chronicles of Spiderwick : a grand tour of the Enchanted World, navigated by Thimbletack
978-83-237-8446-3
spiderwick
Tymoteusz

Skrzat Naparstek, opiekun majątku Spiderwick, przedstawia swój album. Są tu wycinki z gazet, zdjęcia, listy i różne pamiątki. Czytelnicy mogą zapoznać się z historią starej posiadłości.
Ta niezwykła, interaktywna książka, opowiada o tym, jak magiczny świat skrzatów, goblinówi i trolli zadomowił się w naszym całkiem realnym świecie. To wspaniałe uzupełnienie bestsellerowej serii Kroniki Spiderwick.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/kroniki-spiderwick-wielka-podroz-po/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/kroniki-spiderwick-wielka-podroz-po/

emma15 | 2013-09-07

Świetne!