Podarunek życia

Wydawnictwo: Graf
Dorota_1988

"Błękitne Oczy" - to opowieść o wielkiej miłości Amosa Beywina do pięknej Kanadyjki - Fay Mezaline. Miłość ich, zanim rozkwitnie w pełni przejdzie dramatyczną próbę i będzie musiała pokonać wiele ciężkich przeszkód. Z rozdziału na rozdział zmieniają się bohaterowie powieści, tj. ich osobowość. Amos z sentymentalnego, a później "złotego" młodzieńca, któremu nie obce były kasyna gry, hazard, miłostki, zmienia się pod wpływem dramatycznych kolei losu w twardego, zahartowanego w życiu mężczyznę. Ów hart i siła pozwalają mu stanąć do trudnej walki o ukochaną kobietę.Czy zwycięży w tej walce? Zanim Czytelnik otrzyma odpowiedź na to pytanie, przeżyje wraz z bohaterami wiele groźnych, niezwykłych przygód.

źródło opisu: http://booklikes.com/blekitne-oczy-emma-orczy/book,12234517

źródło okładki: http://booklikes.com/blekitne-oczy-emma-orczy/book,12234517