Dziennik Mila Thatcha

Wydawnictwo: Egmont Polska
83-237-9970-9
przygodowa
LifeOnMars

Tego jeszcze nie było! Opublikowany po raz pierwszy "Dziennik Mila Thatcha" przenosi czytelników w świat niezwykłych przygód. Dzień po dniu Milo maluje barwny obraz fantastycznej wyprawy do zaginionego królestwa Atlantydy. Wyprawy, podczas której młody naukowiec z Waszyngtonu, typowy mól książkowy, stał się prawdziwym bohaterem. Ta fascynująca książka, na którą składają się zapiski Mila,...

Ta fascynująca książka, na którą składają się zapiski Mila, jego szkice i przekłady z języka Atlantów, opowiada, jak odczytanie przez niego tajemniczego "Dziennika Pasterza" doprowadziło do odkrycia zaginionego królestwa.

źródło okładki: http://www.republika.pl/steampunk/liter07.html

Martyna | 2015-07-12

książka dla dzieci ;pp czytałam dla zabicia czasu, ale nie było aż tak źle ;p

Hawkeye | 2014-02-06
ulenika | 2012-02-19