Dziennik Mila Thatcha : opatrzony komentarzami przez Prestona B. Whitmore'a

Okładka książki Dziennik Mila Thatcha : opatrzony komentarzami przez Prestona B. Whitmore'a
praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Atlantyda - Zaginiony Ląd powieść przygodowa
powieść przygodowa
Atlantyda - Zaginiony Ląd
Journal of Milo Thatch
Egmont Polska
2001-01-01
2001-01-01
Małgorzata Fabianowska

więcej Więcej

Wspaniale wydana, z ciekawymi graficznymi rozwiązaniami książka nawiązująca do mojej ulubionej animacji. Cudnie było jeszcze raz na nowo odkryć Atlantydę!

książka dla dzieci ;pp czytałam dla zabicia czasu, ale nie było aż tak źle ;p

• 2020

Dodaj cytat z książki Dziennik Mila Thatcha : opatrzony komentarzami przez Prestona B. Whitmore'a