Nareszcie bezpieczna

Wydawnictwo: Repro-Centrum
Safe at last
83-7082-088-3
Dorota_1988

Lord Kirkly wiedział, że musi wywieść Otilę z Francji, zanim policja się dowie o wszystkim. - Czy panna Ask ma jakiś pomysł co do sposobu ucieczki - zapytał Bates. - Taki, że trudno się nim zachwycić - odparł lord. - Będzie podróżować jako moja żona! Muszę się na to zgodzić, bo w przeciwnym razie zostane deportowany z Angli,i i to na bardzo długo. Kirkly pomyślał ze smutkiem o swojej reputacji...

- Czy panna Ask ma jakiś pomysł co do sposobu ucieczki - zapytał Bates.
Kirkly pomyślał ze smutkiem o swojej reputacji kobieciarza i o eskapadach, w których często uczestniczył. A teraz wplątał się w taką kabałę! Imiała mu przypaść rola jakiegoś błędnego rycerza!

źródło opisu: Repro-Centrum, 1993

Joanna | 2014-09-06