Miej Odwagę Kochać

978-83-7534-037-2
miłość, odwaga
poradniki
enedtil

Jeśli podejmiesz to wyzwanie, musisz przyjąć pogląd, że zamiast podążania za głosem serca, podejmujesz świadomy wybór prowadzenia Twojego serca. Wszyscy mówią Ci, abyś podążał za głosem serca, lecz, jeśli sam nie poprowadzisz swojego serca, zrobi to za Ciebie ktoś inny, lub coś innego. Rzucamy Ci wyzwanie, żebyś zaczął myśleć inaczej, i żebyś, zamiast tego, podjął decyzję o prowadzeniu...

Rzucamy Ci wyzwanie, żebyś zaczął myśleć inaczej, i żebyś, zamiast tego, podjął decyzję o prowadzeniu Twojego serca ku temu, co jest dla Ciebie najlepsze w dłuższej perspektywie czasu. Na tym właśnie polega klucz do trwałych, udanych i satysfakcjonujących związków.

Każdy dzień podróży, w którą się teraz udajesz, będzie zawierał
trzy niezwykle istotne elementy:
Po pierwsze – omówimy wyjątkowy aspekt miłości. Z każdym z nich zapoznaj się uważnie, otwierając się na nowe rozumienie koncepcji prawdziwej miłości odczuwanej do drugiej osoby.
Po drugie – będziesz otrzymywać konkretne Akty Odwagi w Miłości, które wykonasz dla Twojego współmałżonka .
Pamiętaj, ciąży na Tobie odpowiedzialność ochrony i mądrego prowadzenia Twojego serca. Nie poddawaj się i nie pozwól sobie ulec zniechęceniu. Podejmij postanowienie, że poprowadzisz swoje serce i że dotrwasz do samego końca. Nauka obdarzania drugiej osoby prawdziwą miłością jest jedną z najważniejszych rzeczy, jakich możesz w życiu dokonać.

MIEJ ODWAGĘ KOCHAĆ to piękny przewodnik po miłości dla wszystkich nowożeńców ale również dla tych, którzy po latach rutyny pragną odświeżyc swoją miłość do partnera i ponownie przeżyć cudowne zauroczenie.

źródło opisu: http://www.nowaproza.eu/index.php

źródło okładki: http://www.nowaproza.eu/index.php

cath | 2012-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2012

Inaczej ocenią tę książkę osoby wierzące, inaczej niewierzące. Ale niezależnie od tego każdy może wyciągnąć wniosek - nie być egoistą.

Wiola | 2011-07-20
Na półkach: Mam, Przeczytane
Przeczytana: 23 czerwca 2011

najbardziej praktyczna książka na temat małżeństwa jaką znam. zadziwiająco życiowa. Nawet się nie spodziewałam, że będzie aż tak dobra! :)

Elbuka | 2013-10-24
Przeczytana: 22 listopada 2013

sięgnełam po tę książke po obejrzeniu filmu "Ognioodporny". Przeczytałam i stosuję. Działa.

izizaa | 2015-06-07
BunduStar | 2014-07-31