Zakręcony świat Pyskatej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Credo

Znakomita książka dla nastolatków: mnóstwo zwariowanych sytuacji, zakręconych historii... sama esencja młodzieżowego cool życia, z porządną dawką humoru. Zwariowana karuzela nastrojów, emocji i marzeń, świat pierwszych miłości, rozstań i powrotów, odkrywanie własnego serca i tożsamości. Lenka Pyskata to optymistka z dystansem podchodzi do codziennych katastrof . Bez względu na to, czy właśnie spada z wysokiego drzewa, czy zakochuje się po raz kolejny, nie traci wiary, że życie i tak warte jest uśmiechu, miłości i odkrywania w nim tego, co najlepsze. Przygody Pyskatej są jak ciastko o wielu smakach im dłużej się je kosztuje tym lepiej smakuje! Okładka: miękka, Rok wydania: 2007,

Kyou | 2012-03-27
Przeczytana: 29 lutego 2012

Znakomita książka dla nastolatków: mnóstwo zwariowanych sytuacji, zakręconych historii... sama esencja młodzieżowego cool życia, z porządną dawką humoru. Zwariowana karuzela nastrojów, emocji i marzeń, świat pierwszych miłości, rozstań i powrotów, odkrywanie własnego serca i tożsamości. Lenka Pyskata to optymistka - z dystansem podchodzi do codziennych katastrof. Bez względu na to, czy właśnie spada z wysokiego drzewa, czy zakochuje się po raz kolejny, nie traci wiary, że życie i tak warte jest uśmiechu, miłości i odkrywania w nim tego, co najlepsze. Przygody Pyskatej są jak ciastko o wielu smakach - im dłużej się je kosztuje - tym lepiej smakuje!

'OPIS PRODUKTU' wyraża wszystko. Idealna na długie deszczowe wieczory i na wylegiwanie się na świeżej trawie w promieniach wiosennego słońca.

Aisog | 2010-12-09
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: luty 2008

Pierwszy raz przeczytałam ją w 2008 roku i tak bardzo mi się spodobała, że zaczęłam czytać inne książki i tak zostało do dziś.
Pani Katarzynie Zychli i mojej mamie, która to podsunęła mi tą opowieść zawdzięczam więc wiele.
Po kilku latach, wzbogacona o kilkaset innych przeczytanych książek i kilka lat wracam do niej.
Czytając po raz drugi zwróciłam uwagę na nieco inne rzeczy niż gdy byłam w podstawówce.
Mimo upływu lat dalej lubię główną bohaterkę, jej historie, przyjemny sposób w jakim opowiada o swoim życiu.
Książkę polecam :))

Przeczytana po raz drugi 29 kwietnia 2012 roku.

Rasia | 2013-07-05
Przeczytana: 17 lutego 2012

Muszę przyznać, że ksiązka nadaje się dla nastolatek w każdym wieku. Świetne przygody, liczne problemy, a to wszystko ubrane w książkę z humorem. Ksiązkę przeczytałam w jeden dzień. nie trzeba mnie było zachęcać bardziej do pozostałych części.

Inez | 2012-07-20
Przeczytana: 28 listopada 2010

Lekka książka, nie za gruba, łatwo i przyjemnie się ją czyta. Naszej Pyskatej towarzyszy zawsze miłość. Jak nie Pająk to ktoś inny. Wyjazd na Mazury z rodzicami - nowa miłość.

Olastyd | 2011-08-30
Przeczytana: 18 listopada 2010

Faja książka dla tych, których nie krępuje wiara w Boga. Jak dla mnie jest to śmieszna, ciekawa książka o nastolatce i jej problemach.

Beata Woźniak | 2014-08-23
Przeczytana: 24 listopada 2010