Szkoła Gwiazd: Świąteczne gwiazdy

Cykl: Szkoła Gwiazd (tom 8)
Wydawnictwo: Akapit Press
Fame School: Christmas Stars

Uczniowie szkoły Rockley Park żyją przygotowaniami do świątecznej gali. Swoimi występami pragną olśnić ulubionego nauczyciela Judge'a Jima Hensona. Specjalnie dla niego przygotowali zabawną niespodziankę. Jednak kilka zaskakujących wydarzeń powoduje, że zarówno szkolna gala, jak i obecność Judge'a Jima stają pod znakiem zapytania. Czy młodzi artyści okażą się profesjonalistami i sprawią, że ulubiony nauczyciel radośnie spędzi święta?

| 2010-07-30

Czytałam jako trzynastolatka całą serię i bardzo mi się wtedy podobała ;)

Cytrynka12 | 2013-09-17
Przeczytana: 17 września 2013