Jest pewien powab w opowieściach o wampirach, które uwiodły wielu czytelników w różnym wieku. Od Brama Stokera po Stephanie Meyer i więcej. Wampirze historie tu pozostaną. Dla tych, którzy dopiero zainteresowali się świeżą krwią romansów i dla tych dla których pościg i głód nigdy nie umiera, te historie są tym, czego chcą czytelnicy!

książek: 2097
Morenka | 2012-06-30
Na półkach: Przeczytane, Fantastyka

Lekkie, przyjemne.

dhampirka19 | 2013-09-30
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 30 września 2013

Holly Black,- zawiodłam się. Powiało nudą...

Rachel Caine, -dobrze się czytało...

Cassandra Clare i... WOW! Stylowa zmiana torów akcji, typowy zwrot, który kocham w tym opowiadaniu. Tego się nie spodziewałam!
"Jej matka miała rację, będą inni chłopcy."

dilbi | 2016-03-15
Przeczytana: 15 marca 2016

Sympatycznie się czyta. Łatwo i szybko.

Z początku trochę ciężko mi się czytało tę książkę, jednak pod koniec praktycznie ją pochłonęłam.

Pierwsze opowiadanie nie było złe, ale już kolejne do dobrych nie mogę zaliczyć. Były po prostu nudne. Dopiero ostatnie 2/3 były ciekawe.
Wiadomo, że książki z opowiadaniami są jak pudełko czekoladek- nigdy nie wie się na co się trafi. Ta powieść jest idealnym tego przykładem.

Nie była to książka porywająca, ale do nudnych nie mogę jej zaliczyć. Jest to fajna pozycja, a fanom wampirów może naprawdę się spodobać.

Secret_Violence | 2013-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2013

Podobało mi się każde opowiadanie. Szkoda, że nie ma dalszych rozdziałów, bo jestem ciekawa niektórych wydarzeń. Pozostaje wyobraźnia. Najbardziej utkwiło mi w głowie opowiadanie Melissy de la Cruz. Extra dodatek do serii Błękitnokrwiści.

kinga | 2017-03-24

da się gdzieś znaleźć resztę fragmentów tej książki?

Delilah | 2017-03-29
Dzemorra19 | 2017-02-09