Ilustrowany przewodnik po postaciach Gwiezdnych wojen

Tłumaczenie: Jarosław Kotarski
Wydawnictwo: Amber
The Essential Guide to Characters
83-7169-951-4
Kasa

Luke Skywalker, Darth Vader, Obi-Wan Kenobi, Jabba, Lando Calrissian, Han Solo, Leia Organa, Yoda i kilkudziesięciu innych bohaterów - dobrze znanych wszystkim miłośnikom GWIEZDNYCH WOJEN *Dokładne życiorysy wszystkich postaci z filmów, książek, komiksów, seriali i gier rozgrywających się w świecie GWIEZDNYCH WOJEN *Opis przygód i charakterystyka każdego bohatera *Nowe, ciekawe...

*Opis przygód i charakterystyka każdego bohatera
*Nowe, ciekawe informacje
*Fotografie, szkice i rysunki większości postaci
Wszechświat GWIEZDNYCH WOJEN rozwija się szybciej niż kiedykolwiek... Z Ilustrowanym przewodnikiem po postaciach GWIEZDNYCH WOJEN nigdy się w nim nie zgubisz!

źródło opisu: tył okładki

źródło okładki: www.gwiezdne-wojny.pl