Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu

Tłumaczenie: Dariusz Bakalarz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Filozofia życia, Poza seriami". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Laurum
When Everything Changes, Change Everything: In a Time of Turmoil, a Pathway to Peace
poradniki
Vilka

W życiu każdego z nas zachodzi wiele zmian, ale czy można równać je z kryzysem? Nie. O ile zmieniasz ich przeżywanie za pomocą pewnych środków, które leżą w zasięgu ręki. Ale nie jest to książka tylko o zmianach. Mówi też o tym, jak działa życie. Opowiada o charakterze zmian – o ich przyczynach, o tym, jak sobie z nimi radzić i jak sprawić, aby były „na lepsze”. Znajdziesz w niej Dziewięć...

Ale nie jest to książka tylko o zmianach. Mówi też o tym, jak działa życie. Opowiada o charakterze zmian – o ich przyczynach, o tym, jak sobie z nimi radzić i jak sprawić, aby były „na lepsze”. Znajdziesz w niej Dziewięć Zmian, Które Mogą Zmienić Wszystko.
Czy możliwe, że trafiła w twoje ręce w najodpowiedniejszym momencie?
Ten bestseller „New York Timesa” odwołuje się do serc wszystkich, którzy stracili grunt pod nogami z powodu poważnych zmian życiowych – a także do serc tych, którzy chcą im pomóc. W tym uderzająco przejrzystym i praktycznym tekście znajdziesz techniki pozwalające odzyskać zdrowie i wrócić do życia.
Zawiera on rozmowę o tym, jak radzić sobie ze zmianami, które już nadeszły i które dopiero przyjdą. Na wspaniałej interaktywnej stronie www masz możność uzyskania natychmiastowej pomocy od instruktorów a nawet od samego autora. Dzięki tej wybitnej książce i witrynie internetowej nie będziesz musiał stawać w obliczu życiowych zmian samotnie.
Autor Rozmów z Bogiem przedstawia nowe, frapujące spojrzenie na coś, co nigdy nie ulega zmianie – na zmianę.

źródło opisu: Wydawnictwo Laurum, 2010

źródło okładki: http://www.laurum.pl

orchideaidea | 2015-10-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2015

Ksiazka niewatpliwie skierowana do KAZDEGO. Nie ma na tym globie czlowieka, ktory by sie nigdy nie zetknal z chocby najmniejsza zmiana w swoim zyciu.

Zmiany to stale wystepujace w naszym zyciu zjawisko. Niestety czesto wraz z przezywanymi zmianami towarzyszy nam strach. Autor, ktory mial juz do czynienia z dosc bolesnymi zmianami, opisal swoje sposoby postrzegania i przyjmowania wszelkich zmian. Twierdzi nawet, ze kazda z nich jest nam absolutnie potrzebna i wbrew wszelkim pozorom w dalszej perspektywie jest dla polozenia w jakim aktualnie sie znajdujemy dobra wrecz niezbedna i ma nam sluzyc na przyszlosc, co z kolei dalej przeklada sie na rozwoj, dojrzalosc, umiejetnosc postrzegania, pokore i wreszcie - nauczenia sie zyc w coraz szybciej zmieniajacym sie swiecie.

"Bo widzisz,
czasami ogarnia nas pustka.
Jestesmy pusci,
bo
Zycie chce, abysmy znali
o
wiele
wiecej
Swiatla."

Ksiazka absolutnie dla Kazdego!

Z pewnością nie jest to książka, którą się czyta jednym ciągiem, w jeden wieczór. Nawet nie we dwa, ani trzy. I z pewnością dla kogoś, kto nigdy prędzej nie zetknął się z "Rozmowami z Bogiem" ta pozycja może się wydawać niekiedy niezwykle ciężka do zrozumienia.
Ale tak naprawdę w ogóle nie musimy jej rozumieć. Bo to jest jedna z takich książek, które należy poczuć. Sercem. I wtedy wszystko staje się tak proste. Ot i przypominamy sobie tą Mądrość, która zawsze w nas była i jest.

Książka jest niezwykła, albo i zwykła. Zależy jak na nią spojrzeć. Wszystko bowiem zależy od percepcji. Nie mniej jednak polecam ją wszystkim, którzy chcą odmienić swoje życie. Albo tym, którzy tkwią w jakimś ciężkim punkcie i nie mają zielonego pojęcia jak się z niego uwolnić. Albo tym, którzy niczego specjalnego nie szukają, niczego specjalnego nie pragną, ale tak po prostu czują, że warto po nią sięgnąć. Bo wtedy tak jak i ja, całkiem niespodziewanie dla siebie mogą odkryć w tej książce prawdziwy Skarb,...

Lea | 2015-02-10
Przeczytana: listopad 2014

Książka jest odpowiednia na czas zakrętów życiowych.

Karlota | 2014-02-06
Przeczytana: 23 kwietnia 2014

Każda zmiana jest na lepsze. Dziękuję, Neale. :)

1travel | 2017-02-26
Na półkach: Przeczytane, Non-fiction